Kampania Liberty Direct: epizod 2

Kampania Liberty Direct: epizod 2
Rusza druga część kampanii reklamowej Liberty Direct. Począwszy od 5 maja, rozpoczyna się kampania produktowa, w ramach której będą emitowane 3 nowe spoty reklamowe. Tematem kampanii produktowej jest oferta polis komunikacyjnych w cenie nawet do 30% niższej niż u ubezpieczycieli tradycyjnych. Kampanię wizerunkową wzmacniają natomiast billboardy, które pojawiły się na ulicach największych miast oraz działania w internecie. Główny przekaz kampanii wizerunkowej z udziałem Mariusza Maxa Kolonko to szybka – do 10 dni – decyzja o wypłacie odszkodowania z ubezpieczenia AC. Kampania została przygotowana we współpracy z agencjami Gruppa66 Ogilvy i MPG.

„Celem kampanii wizerunkowej jest uwypuklenie rzetelnej i szybkiej likwidacji szkód. Jest to bowiem cecha wyróżniająca naszą ofertę na rynku. Potwierdzają to uzyskiwane wyniki operacyjne: w przypadku 80% szkód AC decyzja o wypłacie odszkodowania jest podejmowana do 10 dni od zgłoszenia szkody, zaś oględziny przez rzeczoznawców odbywają się średnio w 1,5 dnia. Jednocześnie 90% spraw serwisowych jest załatwianych w ciągu 48 godzin, przy czym większość z nich – do 24 godzin. Widzimy już pierwsze efekty nowej kampanii, które przekładają się na poziom sprzedaży. Jestem przekonany, że kolejne działania wzmocnią ten efekt” – mówi Rafał Karski, Dyrektor Marketingu Liberty Direct.

„W kampanii produktowej ponownie postanowiliśmy zwrócić uwagę na korzyści finansowe płynące z wykupienia ubezpieczenia w naszej firmie. W spocie emitowanym od 5 maja – podobnie jak w przypadku jesiennej kampanii – przedstawiamy klienta, kierownika stacji benzynowej, który skorzystał z usług Liberty Direct i z aprobatą wyraża się na temat ceny wykupionej polisy.” – dodaje Rafał Karski.

Wyróżnikami oferty Liberty Direct są: prosty i przejrzysty portfel produktów, możliwość uzyskania ceny nawet do 30% niższej niż u tradycyjnych ubezpieczycieli, a także wysoka jakość świadczonych usług, w tym rzetelna i szybka likwidacja szkód.

Comments are closed.