Na lokatach AIG Banku można zarobić jeszcze więcej!

Na lokatach AIG Banku można zarobić jeszcze więcej!

AIG Bank po raz kolejny podnosi oprocentowanie lokat terminowych. Nawet 6,20% wyniesie oprocentowanie lokaty zdeponowanej na rok.

Inwestorzy decydują się coraz więcej środków lokować w depozytach bankowych. Obecnie jest to najbezpieczniejsza inwestycja kapitału, a rentowność lokat jest na bardzo atrakcyjnym poziomie. Dla lokat AIG Banku zawieranych na 12 miesięcy (niezależnie od zdeponowanego wkładu) oprocentowanie wynosi aż 6,20%, a przy depozycie złożonym na dwa lata – 6,25%, przy czym minimalna kwota depozytu wynosi już od 1000 zł (Lokata Promocyjna). Zmienione stawki obowiązują od wtorku, 12 lutego 2008 r.

Lokata Direct+ przeznaczona jest dla osób zainteresowanych założeniem klasycznej lokaty terminowej, o stałym, wysokim oprocentowaniu. Minimalna kwota depozytu to 5 000 zł, lokatę można założyć na okres od 1 do 36 miesięcy. Możliwe jest również automatyczne przedłużenie lokaty na kolejny okres.
Lokata Direct+ dostępna jest poprzez Contact Center banku oraz w wybranych 5 oddziałach:
Bydgoszcz, ul. Dworcowa 81 b
Kraków, ul. Królewska 51
Siedlce, ul. Piłsudskiego 34
Warszawa, ul. Hoża 1
Wrocław, ul. Św. Mikołaja 7.

Zmienione zostają również stawki oprocentowania dla Lokaty Promocyjnej. Już dla lokat przy wkładzie od 1 000 zł na rok oprocentowanie wyniesie 6,20%, a dla lokat dwuletnich – 6,25%.
Lokata Promocyjna AIG Banku przeznaczona jest dla osób, które zaczynają oszczędzać już z kwotą 1 000 zł i zainteresowane są założeniem klasycznej lokaty terminowej, o stałym, wysokim oprocentowaniu.

Comments are closed.