W AIG Banku 3 miesiące bez spłat

W AIG Banku 3 miesiące bez spłat

AIG Bank rozpoczął nową promocję wakacyjną pod hasłem – „3 miesiące bez spłat i ubezpieczenie na wakacje gratis”. Promocja dotyczy wszystkich produktów kredytowych banku: karty kredytowej, pożyczki i kredytu ratalnego.

Wakacje to wydatki: zagraniczna podróż, wczasy pod gruszą, ekwipunek sportowy czy kolonia dla dziecka – wszystko wymaga poniesienia kosztów. Często na poczet tych wydatków zaciągamy kredyty. Kredyt na wakacje, który można zacząć spłacać dopiero po trzech miesiącach, a do tego bezpłatne ubezpieczenie wakacyjne – to dobra propozycja dla tych, którzy chcą w pełni korzystać z urlopu.

Jeśli klient skorzysta z dowolnej formy kredytu w AIG Banku – biorąc kartę kredytową, zaciągając pożyczkę gotówkową lub dokonując zakupów na raty – spłata pierwszej raty może zostać odroczona nawet o 3 miesiące.

Wraz z ofertą odroczonej spłaty bank zapewnia klientom ubezpieczenie na wakacje gratis. Pakiet bezpłatnego ubezpieczenia obejmuje pomoc medyczną, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie bagażu podróżnego oraz sprzętu sportowego. Ubezpieczenie obejmuje okres 3 miesięcy od momentu zawarcia umowy kredytowej. Ubezpieczenie obowiązuje na terytorium Polski.

W promocji mogą wziąć udział klienci, którzy zawrą umowy o kredyt między 2 czerwca a 31 lipca 2008. Karty kredytowe i pożyczki gotówkowe dostępne są w sieci około 180 oddziałów AIG Bank Polska Finanse dla Domu, natomiast zakupów na raty można dokonać w około 10 000 współpracujących z AIG Bankiem sklepach.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej banku, w oddziałach oraz w Contact Center.

Comments are closed.