Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG w Olsztynie

Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG w Olsztynie

Polbank EFG otworzył pierwsze na Warmii i Mazurach, Centrum Kredytów Hipotecznych. Kompleksową poradę kredytową będzie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 19.00 w placówce lub na spotkaniu z mobilnym doradcą kredytowym. Centrum mieści się w Olsztynie przy ul. Prostej 18/22.

Sukces trzech warszawskich, poznańskiego, gdyńskiego, bydgoskiego, łódzkiego, katowickiego i krakowskiego Centum Kredytów Hipotecznych sprawiły, że Polbank EFG otworzył kolejną - dziesiątą tego placówkę, tym razem w Olsztynie.

- W Polsce obserwujemy nadal ogromne zainteresowanie rynkiem nieruchomości, stąd decyzja o uruchomieniu kolejnego Centrum, w którym klienci uzyskają kompleksową poradę i usługę związaną z zaciągnięciem kredytu hipotecznego - powiedział Loukas Notopoulos, Dyrektor Sprzedaży Mobilnej w Polbanku EFG.

Cechą charakterystyczną wszystkich Centrów Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG, jest mobilność zatrudnionych w nich doradców. Oznacza to, że klient może umówić się na rozmowę w sprawie kredytu o dogodnej dla siebie porze - również w godzinach wieczornych i w dowolnie wybranym miejscu. Na jego prośbę, pracownicy centrum mogą zająć się również wszelkimi niezbędnymi do udzielenia kredytu formalnościami (w tym skompletowaniu dokumentacji).

Aby skontaktować się z doradcą Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku wystarczy przyjść w godzinach pomiędzy 10:00 a 19:00 do jego siedziby przy Prostej 18/22 lub odwiedzić stronę internetową Polbanku www.polbankefg.pl, na której zamieszczone zostały numery telefonów doradców mobilnych.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego takich jak: Elastyczny Kredyt Domowy w którym klienci w ciągu roku mogą sami zmienić wysokość do 6 rat, a nawet raz w roku zrezygnować z płacenia raty w całość. Gotówkowy Kredyt Bezpieczny, dzięki któremu można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, gotówkowy Kredyt na Miarę ze stałymi, niskimi ratami, oprocentowane najlepiej w Polsce, i to nie w promocji tylko na co dzień, konto Samoszczędzające - na poziomie 6.00 proc. Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych firm.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.