Kredyt Bezpieczny w Polbanku – obniżasz raty kiedy chcesz

Kredyt Bezpieczny w Polbanku – obniżasz raty kiedy chcesz

Już dziś Polbank EFG rozpoczyna nową kampanię reklamową Kredytu Bezpiecznego. Tym razem bohaterami nowego spotu jest dwóch wczasowiczów spędzających swoje wolne chwile na wymarzonym urlopie.

Kredyt Bezpieczny w Polbanku to wyjątkowy kredyt gotówkowy, który od wprowadzenia na rynek w 2006 roku nadal nie znalazł swojego odpowiednika w ofercie innych banków.

W naszym nowym spocie reklamowym chcieliśmy podkreślić, że dzięki Kredytowi Bezpiecznemu w Polbanku nasi klienci mogą zawsze sami elastycznie dopasowywać wysokość swojej miesięcznej raty. Tym samym wybierając się np. na wymarzony wypoczynek mogą sami zmniejszyć ratę kredytu do absolutnego minimum, by móc w pełni cieszyć się urlopem – mówi Małgorzata Nycz, Kierownik ds. Marketingu Polbank EFG.

Mając Kredyt Bezpieczny w Polbanku, w dowolnym momencie, a co ważne bez konieczności informowania o tym banku, można obniżyć wysokość miesięcznej raty do bezpiecznego minimum 2% kwoty kredytu pozostałej do spłaty. Wartym podkreślenia jest fakt, że klienci Polbanku mogą dowolną liczbę razy zmniejszać ratę kredytu.

Za przyznanie Kredytu Bezpiecznego bank nie pobiera żadnej prowizji. Jedyną opłatą jest 5 zł miesięcznie, które Klient płaci tylko wtedy, gdy korzysta z kredytu.

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy spot wyreżyserowany przez Tomasza Koneckiego, twórcę takich przebojów kinowych jak „Ciało”, „Testosteron” i „Lejdis” umocni już silną pozycję Kredytu Bezpiecznego względem innych kredytów gotówkowych dostępnych na polskim rynku – mówi Małgorzata Nycz, Kierownik ds. Marketingu Polbank EFG.

Kampania swoim zasięgiem obejmie wyłącznie telewizję. Spoty reklamowe będą emitowane w TVP1, TVP2, TVN, TV4, Polsat, TVN7. Nowa kreacja została przygotowana przez agencję DDB Bielany. Za planowanie i zakup mediów jest odpowiedzialny zespół domu mediowego Macroscope OMD pod kierownictwem Marcina Winklera.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.