Kredyt Bezpieczny w Polbanku – obniżasz raty kiedy chcesz

Kredyt Bezpieczny w Polbanku – obniżasz raty kiedy chcesz

Już dziś Polbank EFG rozpoczyna nową kampanię reklamową Kredytu Bezpiecznego. Tym razem bohaterami nowego spotu jest dwóch wczasowiczów spędzających swoje wolne chwile na wymarzonym urlopie.

Kredyt Bezpieczny w Polbanku to wyjątkowy kredyt gotówkowy, który od wprowadzenia na rynek w 2006 roku nadal nie znalazł swojego odpowiednika w ofercie innych banków.

W naszym nowym spocie reklamowym chcieliśmy podkreślić, że dzięki Kredytowi Bezpiecznemu w Polbanku nasi klienci mogą zawsze sami elastycznie dopasowywać wysokość swojej miesięcznej raty. Tym samym wybierając się np. na wymarzony wypoczynek mogą sami zmniejszyć ratę kredytu do absolutnego minimum, by móc w pełni cieszyć się urlopem – mówi Małgorzata Nycz, Kierownik ds. Marketingu Polbank EFG.

Mając Kredyt Bezpieczny w Polbanku, w dowolnym momencie, a co ważne bez konieczności informowania o tym banku, można obniżyć wysokość miesięcznej raty do bezpiecznego minimum 2% kwoty kredytu pozostałej do spłaty. Wartym podkreślenia jest fakt, że klienci Polbanku mogą dowolną liczbę razy zmniejszać ratę kredytu.

Za przyznanie Kredytu Bezpiecznego bank nie pobiera żadnej prowizji. Jedyną opłatą jest 5 zł miesięcznie, które Klient płaci tylko wtedy, gdy korzysta z kredytu.

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy spot wyreżyserowany przez Tomasza Koneckiego, twórcę takich przebojów kinowych jak „Ciało”, „Testosteron” i „Lejdis” umocni już silną pozycję Kredytu Bezpiecznego względem innych kredytów gotówkowych dostępnych na polskim rynku – mówi Małgorzata Nycz, Kierownik ds. Marketingu Polbank EFG.

Kampania swoim zasięgiem obejmie wyłącznie telewizję. Spoty reklamowe będą emitowane w TVP1, TVP2, TVN, TV4, Polsat, TVN7. Nowa kreacja została przygotowana przez agencję DDB Bielany. Za planowanie i zakup mediów jest odpowiedzialny zespół domu mediowego Macroscope OMD pod kierownictwem Marcina Winklera.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

***

Polbank EFG jest oddziałem Eurobank EFG (EFG Eurobank Ergasias S.A.), drugiego co do wielkości banku w Grecji z aktywami sięgającymi 45 mld euro. Założony w 1990 roku Eurobank EFG otrzymał wysokie oceny od najbardziej renomowanych międzynarodowych agencji ratingowych (Standard & Poor’s, Fitch and Moody’s), nie tylko za swoją siłę finansową, ale także wysoki poziom usług, duże inwestycje w nowoczesne technologie oraz profesjonalizm kadry zarządzającej i personelu. Jako członek Grupy EFG, Polbank EFG posiada dostęp do największych europejskich rynków finansowych.

Eurobank EFG oferuje szeroką gamę produktów bankowych i usług dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych. Zatrudnia ponad 16 tysięcy osób w Grecji oraz za granicą. Jego sieć dystrybucji obejmuje 750 oddziałów oraz inne kanały sprzedaży. W ciągu ostatnich lat Bank z sukcesem rozpoczął działalność na terenie Bułgarii, Rumunii i Serbii.

Eurobank EFG jest notowany na Ateńskiej giełdzie papierów wartościowych. Jego wartość rynkowa wynosi około 11 mld euro.
Więcej informacji o Eurobanku EFG można znaleźć na stronie: www.eurobank.gr
Polbank24 dostępny jest przez 24 godzimy 7 dni w tygodniu pod numerem infolinii: 0 801 822 100; +48 22 3 822 100.

Comments are closed.