Kredyt mieszkaniowy z dostawą do domu – w Trójmieście, Katowicach i Łodzi!

Kredyt mieszkaniowy z dostawą do domu – w Trójmieście, Katowicach i Łodzi!

Polbank EFG poszerzył swoją sieć Centrów Kredytów Hipotecznych o trzy kolejne tego typu placówki. Od teraz poza warszawiakami i poznaniakami z kompleksowej obsługi mobilnych doradców Polbanku będą mogli skorzystać także zainteresowani kredytem hipotecznym mieszkańcy Trójmiasta, Katowicach i Łodzi. Otwarcie nowych Centrów Kredytów Hipotecznych oznacza, że coraz więcej osób wszelkie formalności związane z kredytem mieszkaniowym może załatwić w dogodnym dla siebie miejscu i dowolnie wybranym czasie.

Nowo otwarte Centra Kredytów Hipotecznych Polbanku zapraszają również do swoich siedzib: w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 118; w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 50; w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 172/180.

- Dotychczasowe sukcesy dwóch warszawskich i poznańskiego Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku sprawiły, że postanowiliśmy otworzyć kolejne trzy tego typu placówki. Tym razem w Gdyni, Łodzi i Katowicach. Bankowe oferty kredytów hipotecznych cieszą się wciąż ogromnym zainteresowaniem wśród osób, które marzą o własnym „M”. Właśnie dlatego stworzyliśmy profesjonalne centra, które są kolejnym udogodnieniem dla tych, którzy korzystają z oferty Polbanku – powiedział Loukas Notopoulos, kierownik sprzedaży mobilnej w Polbanku.

Cechą charakterystyczną wszystkich Centrów Kredytów Hipotecznych Polbanku, jest mobilność zatrudnionych w nich doradców. Oznacza to, że mogą oni umówić się na rozmowę w sprawie kredytu o dogodnej dla klienta porze – również w godzinach wieczornych i w dowolnie wybranym miejscu. Istotny jest także fakt, że pracownicy centrum, na prośbę klienta, mogą załatwić za niego wszelkie niezbędne do udzielenia kredytu formalności (w tym skompletowanie dokumentacji). Z racji swojego przyjaznego charakteru, Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku jest również idealnym miejscem na zawarcie umowy kredytowej.

Aby skontaktować się z doradcą Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku wystarczy jedynie zadzwonić lub przyjść w godzinach pomiędzy 10 a 19 do siedziby centrum. Dodatkowo na stronie internetowej Polbanku www.polbankefg.pl, zamieszczone zostały numery telefonów do mobilnych doradców oraz adresy wszystkich Centrów Kredytów Hipotecznych Polbanku w całej Polsce.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego takich jak: gotówkowy Kredyt Bezpieczny, w którym można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, gotówkowy Kredyt na Miarę ze stałymi, niskimi ratami, oprocentowane najlepiej w Polsce, i to nie w promocji tylko na co dzień, konto oszczędnościowe - na poziomie 5 proc. oraz Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych przedsiębiorstw.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.