Kredyt Oszczędnościowy konsolidacyjny w Polbanku EFG – Twoja jedna niska rata

Kredyt Oszczędnościowy konsolidacyjny w Polbanku EFG – Twoja jedna niska rata

Kredyt Oszczędnościowy konsolidacyjny w Polbanku EFG to nowy sposób na to, aby raty były jeszcze niższe – nawet o 70 procent. Jedna niska rata, obniżenie o 5 proc. sumy kwot przeniesionych kredytów oraz zerowa stawka prowizji za udzielenie kredytu do końca kwietnia br. – to tylko cześć zalet Kredytu Oszczędnościowego w Polbanku EFG.

Kredyt Oszczędnościowy konsolidacyjny w Polbanku EFG przeznaczony jest dla osób które spłacają już inny, drogi kredyt hipoteczny lub chcą nabyć własną nieruchomość oraz zaciągnęli kilka lat temu różne kredyty na dowolne cele (np. kredyt na samochód, kredyt gotówkowy i inne). Teraz, przychodząc do Polbanku, klienci mogą nie tylko liczyć na jedną niską ratą, ale również promocyjną stawkę zero procent za przydzielenie kredytu (do końca kwietnia br.). Kredyt Oszczędnościowy konsolidacyjny w Polbanku EFG udzielany jest na okres do 40 lat.

“Ogromną zaletą Kredytu Oszczędnościowego jest obniżenie o 5 proc. kwoty przenoszonych kredytów do Polbanku EFG. Przykładowo konsolidując kredyty z innych banków w wysokości 200 000 zł i przenosząc je do Polbanku, do spłaty pozostaje nam 190 000 zł. Oznacza to że nasi klienci spłacają nie tylko niższą kwotę kredytu ale również dzięki niskiemu oprocentowaniu ich raty możemy obniżyć nawet o 70 proc. (Tabela 1.) Dodatkowo do końca kwietnia obniżyliśmy prowizję od udzielenia kredytu do 0 proc.” - powiedział Paweł Maliszewski, Dyrektor ds. Marketingu i PR Polbanku EFG.

Comments are closed.