Linia Kredytowa Plus w Polbanku - elastycznie łap pieniądze i rozwijaj firmę

Linia Kredytowa Plus w Polbanku - elastycznie łap pieniądze i rozwijaj firmę

Polbank EFG rozpoczął nową kampanię reklamową elastycznej Linii Kredytowej Plus.
Linia Kredytowa Plus w Polbanku EFG to produkt skierowanego do małych firm stosujących zasady uproszczonej księgowości. Charakterystyczną cechą nowego produktu jest możliwość dostosowania wysokości spłaty zadłużenia, w zależności od bieżącej sytuacji finansowej firmy. Celem kampanii jest budowanie przekonania wśród przedsiębiorców, że Polbank EFG oferuje elastyczne rozwiązania dla małych firm oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Główną zaletą elastycznej Linii Kredytowej Plus w Polbanku EFG jest możliwość spłaty przez przedsiębiorcę praktycznie dowolnych kwot zadłużenia - w przeciwieństwie do zwykłego kredytu, gdzie, co miesiąc trzeba spłacać stałe raty.

Działając w Polsce od ponad 2 lat wiemy, że ze względu na częstą zmienność dochodów małych firm, nie jest im łatwo spłacać raty zwykłego kredytu, a kredyt w rachunku bieżącym znacznie ogranicza dostępną kwotę kredytu. Dlatego właśnie dla nich przygotowaliśmy elastyczną Linię Kredytową Plus w Polbanku. Dzięki niej mali przedsiębiorcy mogą dowolnie zmieniać wysokość swoich rat, a nawet obniżyć je do minimum i spłacać tylko same odsetki - mówi Michał Zielke, dyrektor Obszaru Małych Przedsiębiorstw w Polbanku EFG.

Poza główną cechą produktu pozostałe zasady funkcjonowania elastycznej Linii Kredytowej Plus również są znacząco inne niż te obowiązujące w zwykłych kredytach ratalnych. Jest to odnawialna, linia kredytowa, przyznawana przedsiębiorcy na okres jednego roku, z opcją automatycznego przedłużenia na kolejne lata - bez konieczności podpisywania nowej umowy albo aneksu. Odsetki nalicza się tylko od wykorzystanej kwoty limitu, a nie jak to jest w zwykłych kredytach od całej kwoty zaciąganego kredytu. Pozostałe do wydania w ramach linii kredytowej pieniądze ma się zawsze pod ręką, bo dzięki bezpłatnej karcie płatniczo - bankomatowej, mała firma może m.in. dokonywać płatności w punktach handlowo-usługowych lub pobierać pieniądze z linii kredytowej w bankomacie. Ponadto dzięki Linii kredytowej Plus w Polbanku, klienci mogą realizować przelewy w oddziałach banku oraz korzystać z bankowości internetowej i telefonicznej,

W ramach elastycznej Linii Kredytowej Plus mali przedsiębiorcy będą mogli uzyskać do 120 000 złotych, bez żadnego zabezpieczenia lub nawet kwotę do jednego miliona z zabezpieczeniem. O wysokości linii kredytowej, jaką można uzyskać, właściciel firmy dowie się już na pierwszym spotkaniu z doradcą Polbanku EFG. Małe firmy mogą liczyć na tak duży kredyt, ponieważ Polbank EFG oblicza zdolność kredytową na podstawie całego przychodu firmy, a nie obrotów na rachunku lub wyłącznie zysku.

Linia Kredytowa Plus w Polbanku to kredyt, który powstał z myślą o potrzebach małych firm prowadzących tzw. uproszczoną księgowością (karta podatkowa, ryczałt ewidencjonowany, podatkowa księga przychodów i rozchodów), których roczny obrót nie przekracza 800.000 euro (ok. 3,2 mln złotych) a działalność prowadzona jest: przez osobę fizyczną (w tym osoby wykonujące wolne zawody), spółkę cywilną, spółkę jawną oraz spółkę partnerską.

Spoty reklamowe w ramach nowej kampanii Polbanku mają długość 30” i można je obejrzeć w TVP1, TVP2, Polsacie i TVN. Najnowsza reklama Polbanku została utrzymana w kolorowej konwencji, gdzie bohaterami pozostaje dobrze znana widzom dwójka aktorów. Tym razem wcielą się oni w rolę małych przedsiębiorców prowadzących swoje firmy. Reżyserem spotu, tak jak i poprzednio, jest Tomasz Konecki autor takich filmów jak: “Ciało”, “Testosteron”, “Lejdis”.

Poza elastyczną Linią Kredytową Plus Polbank EFG posiada w swojej ofercie także duży wybór innych produktów bankowych dostosowanych do potrzeb małych przedsiębiorców takich jak: Kredyt Obrotowy ze stałymi niskimi ratami czy kredyty inwestycyjne: na zakup potrzebnego sprzętu, pojazdów czy też wyposażenia oraz na zakup lub remont firmowych nieruchomości ? zarówno w złotówkach, jak i we frankach szwajcarskich. Dodatkowo każdą potrzebę związaną z działalnością gospodarczą można zaspokoić jednym wielocelowym Kredytem Rozwojowym. Wśród sposobów na pomnażanie wolnej firmowej gotówki bank oferuje m.in.: wysoko oprocentowane Konto Firmowe - na poziomie 5,50 proc., powyżej 5000 złotych, a także lokaty terminowe. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla
Klienta indywidualnego.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.