Polbank EFG „Liderem informatyki instytucji finansowych 2007”

Polbank EFG „Liderem informatyki instytucji finansowych 2007”

Polbank EFG otrzymał wyróżnienie Gazety Bankowej w kategorii „Lider informatyki instytucji finansowych 2007”. Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce 13 marca, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Podczas czwartkowej Gali, Gazeta Bankowa po raz szósty rozdała nagrody w konkursie „Lider informatyki instytucji finansowych 2007″, w którym nagradzane były najlepsze systemy informatyczne firm sektora finansowego. Swój udział w tegorocznej edycji konkursu, poza bankami, zgłosiły również instytucje finansowe. W tym roku wyróżnienie w kategorii „Lider informatyki instytucji finansowych 2007” otrzymał Polbank EFG.

„To dla nas ogromny zaszczyt, że kapituła konkursu „Lidera informatyki instytucji finansowych 2007” wyróżniła właśnie Polbank EFG. Nie mniej jednak widzimy, że przed nami jest jeszcze wiele do zrobienia. Jesteśmy przekonani, że ciągłe doskonale systemu informatycznego w naszym banku sprawi, że w przyszłym roku sięgniemy po statuetkę Lidera informatyki.” - powiedział Robert Pławiak, Dyrektor Biura w departamencie informatycznym Polbank EFG. „Wyróżnienie to, jest dla nas kolejnym dowodem, że Polbank EFG nieustannie się rozwija, tym samym zwiększając nakłady inwestycyjne na informatyzację sieci banku”.

Konkurs Gazety Bankowej na najlepszy projekt informatyczny w instytucjach finansowych zorganizowano już po raz szósty z rzędu. Zainteresowanie tym prestiżowym wydarzeniem nie słabnie, a z roku na rok wzrasta ranga przyznawanych w nim statuetek.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego takich jak: gotówkowy Kredyt Bezpieczny, w którym można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, gotówkowy Kredyt na Miarę ze stałymi, niskimi ratami, wysoko oprocentowane w Polsce, i to nie w promocji tylko na co dzień, konto oszczędnościowe – na poziomie 5,5 proc. oraz Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych przedsiębiorstw.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

***

Polbank EFG jest oddziałem Eurobank EFG (EFG Eurobank Ergasias S.A.), drugiego co do wielkości banku w Grecji z aktywami sięgającymi 45 mld euro. Założony w 1990 roku Eurobank EFG otrzymał wysokie oceny od najbardziej renomowanych międzynarodowych agencji ratingowych (Standard & Poor’s, Fitch and Moody’s), nie tylko za swoją siłę finansową, ale także wysoki poziom usług, duże inwestycje w nowoczesne technologie oraz profesjonalizm kadry zarządzającej i personelu. Jako członek Grupy EFG, Polbank EFG posiada dostęp do największych europejskich rynków finansowych.

Eurobank EFG oferuje szeroką gamę produktów bankowych i usług dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych. Zatrudnia ponad 16 tysięcy osób w Grecji oraz za granicą. Jego sieć dystrybucji obejmuje 750 oddziałów oraz inne kanały sprzedaży. W ciągu ostatnich lat Bank z sukcesem rozpoczął działalność na terenie Bułgarii, Rumunii i Serbii.

Eurobank EFG jest notowany na Ateńskiej giełdzie papierów wartościowych. Jego wartość rynkowa wynosi około 11 mld euro.
Więcej informacji o Eurobanku EFG można znaleźć na stronie: www.eurobank.gr
Polbank24 dostępny jest przez 24 godzimy 7 dni w tygodniu pod numerem infolinii: 0 801 822 100; +48 22 3 822 100.

Comments are closed.