Polbank EFG gwarantuje najwyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego!

Polbank EFG gwarantuje najwyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego!

5,5 proc. na koncie oszczędnościowym dostępne już od pierwszej złotówki i objęte GWARANCJĄ najlepszej oferty w Polsce, to nowa – obowiązująca od dziś - propozycja Polbanku EFG dla klientów indywidualnych. Oznacza to, że od teraz klienci Polbanku EFG będą mieli dostęp do najwyżej oprocentowanego, i to już od pierwszej złotówki, konta w Polsce, a w przypadku gdy inny bank, w ramach standardowej oferty, zaproponuje więcej niż wspomniane 5,5 proc., otrzymają zwrot różnicy w oprocentowaniu.

Nowe, wyższe oprocentowanie Konta Samooszczędzającego, podobnie jak poprzednie tego typu zmiany jest stałą ofertą banku. Oprocentowanie rzędu 5,5 proc. dotyczy oszczędności w kwocie do 1 mln złotych i obowiązuje niezmiennie już od pierwszej wpłaconej na konto złotówki. Wartość zgromadzonych depozytów w kwocie powyżej 1 mln złotych będzie natomiast oprocentowana na poziomie 5,25 proc. Dodatkowym bardzo ważnym atutem Konta Samooszczędzającego w Polbank EFG jest oferowana już od pierwszej złotówki gwarancja najwyższego oprocentowania.

- To już drugi raz, kiedy oferujemy naszym klientom gwarancję najwyższego oprocentowania lub zwrot różnicy. W przeciwieństwie do większości banków, 5,5 proc. na Koncie Samooszczędzającym w Polbanku to stała oferta dostępna dla wszystkich naszych klientów. Dlatego od oferty konkurencyjnego banku, który zdecydowałby się dać wyższe oprocentowanie oczekujemy takich samych warunków - mówi Paweł Maliszewski, dyrektor marketingu w Polbanku.

Podwyżce oprocentowania konta towarzyszy również wzrost oprocentowania terminowych i dynamicznych lokat złotowych i walutowych. W przypadku rocznej lokaty złotowej będzie można zarobić nawet 6,15 proc. Z kolei w przypadku rocznej złotowej Lokaty Dynamicznej oprocentowanie będzie narastać od 3,3 proc. aż do 13 proc. w ostatnim miesiącu oszczędzania.

Od początku naszej działalności oferowaliśmy naszym klientom produkty uznawane za jedne z najatrakcyjniejszych na rynku. Dzięki temu jesteśmy dzisiaj określani mianem lidera pod względem oferowanych możliwości oszczędzania. Fakt, że w dniu dzisiejszym już po raz czwarty podnosimy oprocentowanie na Koncie Samooszczędzającym oraz lokatach jest wynikiem naszej dbałości o interes klienta oraz jego zadowolenie. - dodaje Paweł Maliszewski.

Poza bardzo wysokim oprocentowaniem konta oszczędnościowego, które jest wyższe niż większość lokat w innych bankach, klienci decydujący się na założenie Konta Samooszczędzającego w Polbanku EFG otrzymują również szereg dodatkowych korzyści. I tak na przykład, bank nie pobiera opłaty za prowadzenie konta, a pieniądze można wpłacać i wypłacać bez żadnych ograniczeń oraz bez obawy, że utraci się już naliczone odsetki. Co więcej, wszyscy posiadacze Konta Samooszczędzającego mogą otrzymać dodatkową kartę debetową, dzięki czemu zgromadzone na koncie środki są rzeczywiście zawsze pod ręką i w razie potrzeby można je wypłacić w każdym bankomacie. Podobną ofertę mają tylko nieliczne banki, ale jedynie Polbank oferuje tę kartę bez opłat związanych z wydaniem, zastrzeżeniem, zablokowaniem karty, czy też wygenerowaniem nowego kodu PIN.

Zmianie oprocentowania towarzyszy rozpoczynająca się dziś tj. 14 stycznia kampania reklamowa. Pierwsze spoty emitowane w ramach nowej kampanii Polbanku będą miały długość 30’’ i pojawią się na antenie TVP, TVN, TVN7, Polsat, TV4. Kampanię przygotowała agencja kreatywna DDB Bielany.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego. Wśród kredytów gotówkowych Polbank posiada: Kredyt Bezpieczny, w którym można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, Kredyt na Miarę ze stałymi niskimi ratami oraz mieszkaniowy Kredyt Domowy z poduszką finansową. Wśród sposobów na pomnażanie oszczędności bank oferuje m.in.: Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem, atrakcyjne lokaty terminowe oraz Tandem Zysków – połączenie lokaty i funduszu inwestycyjnego. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych przedsiębiorstw.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.