Polbank EFG “Najlepszym Franczyzodawcą 2007 roku” - www.polbankefg.pl

Polbank EFG “Najlepszym Franczyzodawcą 2007 roku”

Polbank EFG otrzymał tytuł “Najlepszego Franczyzodawcy 2007 roku” w rankingu Gazety Bankowej.

W tegorocznej, pierwszej edycji konkursu Gazety Bankowej udział wzięło 12 banków. Jury oceniało sieci franczyzowe zarówno pod kątem dobrych relacji banku z partnerem biznesowym, ale także zyskowności z inwestycji.

- To dla nas ogromny zaszczyt, że kapituła konkursu Gazety Bankowej przyznała nam pierwsze miejsce i tytuł “Najlepszego franczyzodawcy 2007 roku” - powiedział Piotr Głowski, dyrektor ds. sprzedaży, Polbank EFG - Rozpoczynając budowę sieci placówek partnerskich zakładaliśmy, że będzie ona bardzo ważną częścią sprzedażowej struktury banku. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że osiągnięcia te zostały docenione przez jury konkursu.

Model sieci placówek franczyzowych Polbanku EFG jest projektem autorskim. Oznacza to, że bazując na doświadczeniach greckiego Eurobanku zostały uwzględnione również uwarunkowania polskiego rynku bankowego. Pierwsze placówki powstały w maju 2006 roku. Obecnie jest ich 119 w 97 miastach (stan na 16 czerwca br.) i stanowią blisko połowę wszystkich placówek Polbanku EFG. W kolejnych latach Polbank EFG planuje dalszy rozwój sieci, natomiast tempo otwierania nowych placówek będzie dostosowane do potencjału i potrzeb rynku polskiego.

Placówki partnerskie Polbanku EFG oferują pełen wachlarz produktów bankowych, dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego, takich jak: gotówkowy Kredyt Bezpieczny, w którym można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, gotówkowy Kredyt na Miarę ze stałą miesięczną ratą, wysoko oprocentowane i to nie w promocji, a na co dzień, konto Samooszczędzające - na poziomie 6,0 proc. oraz Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem. Polbank EFG oferuje także jedyny na rynku kredyt hipoteczny - Elastyczny Kredyt Domowy w którym klienci Polbanku EFG mogą w ciągu roku zmienić wysokość nawet 6 rat, a raz w roku zrezygnować z płacenia raty w całości. Ponadto Polbank EFG to również depozytowa i kredytowa oferta skierowana dla małych firm.
Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.