Polbank EFG otworzył swoje drugie w Warszawie Centrum Kredytów Hipotecznych!

Polbank EFG otworzył swoje drugie w Warszawie Centrum Kredytów Hipotecznych!

Już od dzisiaj zainteresowani kupnem mieszkania lub budową domu warszawiacy oraz mieszkańcy okolicznych miast będą mogli korzystać z dwóch Centrów Kredytów Hipotecznych Polbanku. Nowe Centrum mieści się przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic stolicy – Marszałkowskiej 84/92. Kompleksową poradę kredytową lub informacje na temat niezbędnych dokumentów będzie można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00.

- Gdy w maju tego roku otwieraliśmy w Poznaniu pierwsze nasze Centrum Kredytów Hipotecznych wierzyliśmy, że odniesie ono sukces i rzeczywiście tak się stało. Dzisiaj otwieramy już trzecie tego typu Centrum i chyba nikt z nas nie ma wątpliwości, że podobnie jak dwa poprzednie będzie cieszyć się ono ogromnym zainteresowaniem klientów - powiedział Loukas Notopoulos, kierownik sprzedaży mobilnej w Polbanku.

Cechą charakterystyczną zarówno warszawskich Centrów Kredytów Hipotecznych Polbanku, jak i ich poznańskiego odpowiednika jest mobilność zatrudnionych w nich doradców. Oznacza to, że mogą oni umówić się na rozmowę w sprawie kredytu o dogodnej dla klienta porze – również w godzinach wieczornych i w dowolnie wybranym miejscu. Istotny jest także fakt, że pracownicy centrum, na prośbę klienta, mogą załatwić za niego wszelkie niezbędne do udzielenia kredytu formalności (w tym skompletowaniu dokumentacji).

Aby skontaktować się z doradcą Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku wystarczy przyjść w godzinach pomiędzy 10 a 18 do jego siedziby (Warszawa: Al. Jerozolimskie 162 i ul. Marszałkowska 84/92; Poznań: ul. Słowackiego 45) lub odwiedzić stronę internetową Polbanku www.polbankefg.pl, na której zamieszczone zostały numery telefonów do doradców mobilnych. Następnie pozostaje już tylko zadzwonić pod wybrany numer, aby umówić się z doradcą na spotkanie.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego takich jak: gotówkowy Kredyt Bezpieczny, w którym można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, gotówkowy Kredyt na Miarę ze stałymi, niskimi ratami, oprocentowane najlepiej w Polsce, i to nie w promocji tylko na co dzień, konto oszczędnościowe - na poziomie 5 proc. oraz Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych przedsiębiorstw.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.