Polbank EFG podwyższa oprocentowanie rachunków firmowych i lokat!

Polbank EFG podwyższa oprocentowanie rachunków firmowych i lokat!

Od poniedziałku mali przedsiębiorcy mogą lokować wypracowane przez ich firmy nadwyżki kapitału na jeszcze bardziej korzystnych warunkach. Możliwość taką daje Polbank EFG, który podwyższył oprocentowanie Depozytowego Rachunku Firmowego prowadzonego w EUR i USD z dotychczasowego poziomu równego 1,5 proc. do odpowiednio 2,5 proc. i 3 proc. Zmianie oprocentowania rachunku towarzyszy również podwyżka oprocentowania lokat terminowych.

Nowe wyższe oprocentowanie Depozytowego Rachunku Firmowego w EUR i USD w połączeniu z bardzo wysokim oprocentowaniem Depozytowego Rachunku Firmowego w złotówkach – 4,25 proc. to w tej chwili jedna z najciekawszych na rynku ofert do lokowania nadwyżek kapitału dla małych firm. Pieniądze są tam zawsze wysoko oprocentowane oraz można je wpłacać i wypłacać, kiedy się chce bez utraty odsetek. Dokładnie tak, jak na kontach oszczędnościowych dla klientów indywidualnych.
Z kolei dla przedsiębiorców, którzy wolą oszczędzać w dłuższej perspektywie, Polbank EFG wprowadził wyższe oprocentowanie lokat terminowych. I tak, od teraz oprocentowanie na lokacie złotówkowej wynosi od 3,6 proc. do 5 proc., a na lokatach walutowych od 1,85 proc. do 3 proc. w EUR i od 2,40 proc. do 4 proc. w USD.

- Przyglądając się temu co dzieje się na rynku można wywnioskować, że banki uatrakcyjniają jedynie produkty skierowane do klientów indywidualnych. W Polbanku staramy się, aby wszyscy nasi klienci - zarówno indywidualni, jak i mali przedsiębiorcy – mieli zagwarantowane jak najlepsze warunki. Dlatego właśnie wraz z podwyżką oprocentowania Konta Samooszcządzającego zdecydowaliśmy się również na podwyższenie oprocentowania Depozytowych Rachunków Firmowych oraz lokat – mówi Magdalena Markiewicz, dyrektor biura produktów depozytowych w Polbanku EFG.

Poza atrakcyjnymi produktami oszczędnościowymi, Polbank EFG posiada również bogatą ofertę kredytową dla małych firm. Kredyty obrotowe takie jak np.: „Elastyczne Finanse Firmowe”, dzięki którym mała firma w każdej chwili ma dostęp do gotówki na każdy dowolny cel oraz Kredyty Inwestycyjne na zakup niezbędnego sprzętu czy nieruchomości. Polbank EFG posiada także szereg specjalnych, a przy tym bardzo atrakcyjnych ofert kredytowych dla wybranych grup zawodowych.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.