Wielkanocny wzrost oprocentowania lokat terminowych – 6,5 proc. na półrocznej złotowej lokacie terminowej w Polbanku EFG

Wielkanocny wzrost oprocentowania lokat terminowych – 6,5 proc. na półrocznej złotowej lokacie terminowej w Polbanku EFG

Polbank EFG rozpoczął promocję, w ramach której oprocentowanie półrocznej lokaty złotowej wynosi aż 6,5 proc.! Jest to obecnie jedna z najlepszych ofert tego typu lokat w Polsce. Nowej promocji towarzyszy również wzrost oprocentowania lokat standardowych dla klientów indywidualnych, małych firm oraz Lokaty Dynamicznej. Oznacza to, że od teraz oferta lokat terminowych w Polbanku będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Promocja półrocznej lokaty złotowej potrwa do końca marca br.

W ostatnim czasie lokaty terminowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzieje się tak w związku z podniesieniem przez Radę Polityki Pieniężnej stóp procentowych, ale również zmiennej sytuacji na Giełdzie Papierów Wartościowych. Połączenie tych dwóch czynników sprawiło, że coraz większa liczba klientów poszukuje niezwiązanych z rynkiem kapitałowym, bezpiecznych form oszczędzania, dzięki którym mogą przeczekać okres niepewności. To w głównej mierze dla nich, Polbank EFG zaproponował oprocentowaną na 6,5 proc. półroczną lokatę złotową.

- Rozpoczęta właśnie promocja jest kolejnym dowodem na to, że nasza oferta jest wciąż jedną z najatrakcyjniejszych ofert na rynku, a Polbank niezmiennie od dwóch lat jest jednym z liderów pod względem oferowanych możliwości oszczędzania - mówi Paweł Maliszewski, dyrektor marketingu w Polbanku EFG. - 6,5 proc. na półrocznej lokacie to dowód na to, że bezpieczne oszczędzanie nie musi trwać latami - dodaje Paweł Maliszewski.

Minimalna kwota na jaką można założyć promocyjną lokatę w Polbanku to 10 000 zł, natomiast maksymalnie na jeden rachunek lokaty można wpłacić 250 000 zł. Jednakże Promocyjna Lokata 6,5 proc. musi stanowić nadwyżkę w stosunku do łącznej kwoty środków zgromadzonych przez klienta na Rachunkach Depozytowych w Polbanku EFG na koniec dnia 6 marca 2008 r.

Nowej promocji 6,5 proc. lokaty złotowej towarzyszy również podniesienie oprocentowania rachunków lokat terminowych w złotych dla klientów indywidualnych i małych firm. Dla wszystkich klientów indywidualnych zainteresowanych oszczędzaniem w złotówkach Polbank EFG przygotował jeszcze bardziej atrakcyjnie oprocentowane lokat terminowych. Do wyboru otrzymujemy 1, 3, 6 i 12 miesięczne lokaty, których oprocentowanie kształtuje się od 5,30 proc. do 6,35 proc., natomiast na rocznej, złotówkowej Lokacie Dynamicznej oprocentowanie przyspiesza z miesiąca na miesiąc od 3,35 proc. – w pierwszym okresie, do 14 proc. w ostatnim, dwunastym miesiącu. Poza jeszcze wyższym oprocentowaniem, Lokata Dynamiczna to również brak konieczności zamrażania pinieniędzy – to pełna elastyczność w dostępie do pieniędzy. Naliczone co miesiąc odsetki możemy wypłacić lub pozostawić je na lokacie tym samym powiększając zgromadzony kapitał, od którego będą one naliczane w kolejnych miesiącach, a w przypadku częściowej lub całkowitej wypłaty środków z lokaty nie traci się już naliczonych odsetek. Aktualnie jest to jedna z najlepszych ofert na rynku lokat progresywnych.

Dla wszystkich Małych przedsiębiorców Polbank EFG podniósł również oprocentowane dla złotowych lokat terminowych. W zależności od potrzeb przedsiębiorcy mogą wybrać 2 tygodniowe, 1, 3 i 6 miesięczne lokaty, których oprocentowanie kształtuje się od 4,15 proc. do 5,25 proc. w złotówkach.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego takich jak: gotówkowy Kredyt Bezpieczny, w którym można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, gotówkowy Kredyt na Miarę ze stałymi, niskimi ratami, wysoko oprocentowane, i to nie w promocji tylko na co dzień, konto oszczędnościowe – na poziomie 5,5 proc. oraz Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych przedsiębiorstw oraz fundusze inwestycyjne.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.