„Budowanie strategii inwestycyjnej w oparciu o wykresy słupkowe i świecowe” - bezpłatne seminarium dla Klientów DI BRE Banku w Bielsku- Białej już 19 marca!

„Budowanie strategii inwestycyjnej w oparciu o wykresy słupkowe i świecowe” - bezpłatne seminarium dla Klientów DI BRE Banku w Bielsku- Białej już 19 marca!
2008-03-18

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na bezpłatne seminarium o tematyce:
„Budowanie strategii inwestycyjnej w oparciu o wykresy słupkowe i świecowe”

Celem spotkań jest szerzenie wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych i światowym rynku kapitałowym, tym razem wśród śląskiej społeczności. Cykliczne konferencje umożliwiają integracje osób zainteresowanych tematem, a także wymianę poglądów o rzeczywistości polskiej GPW oraz tendencjach na rynkach światowych. DI BRE prowadzi cykl warsztatów o rynku kapitałowym przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Spektrum tematów jest bardzo szerokie, ale zawsze dostosowane do wiedzy oraz oczekiwań uczestników. Spotkania mają charakter wykładowo- warsztatowy i są prowadzone przez doświadczonych specjalistów DI BRE.

Seminarium odbędzie się w najbliższą środę , 19 marca 2008r w godz. 17.00 -18.30, w sali konferencyjnej BRE Banku, Plac Wolności 7, Bielsko – Biała.

Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla osób posiadających rachunek inwestycyjny w DI BRE Banku!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: Dariusz.Borkowski@dibre.com.pl , z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru rachunku w DI BRE.

Paweł Szczepanik - makler w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A.
Absolwent Szkoły Głównej Handlowej. Karierę zawodową w dziedzinie finansów rozpoczął w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. w 1993 roku jako makler giełdowy- specjalista. Od 1998 roku animator rynku kontraktów terminowych. Obecnie pracuje w Biurze Sprzedaży i Operacji Zagranicznych. Regularnie prowadzi spotkania posesyjne dla Inwestorów w warszawskim Punkcie Obsługi Klienta, w czasie których szczegółowo są omawiane indeksy, instrumenty pochodne oraz najbardziej płynne spółki w oparciu o analizę techniczną . Dodatkowo prowadził cykl szkoleń dla inwestorów we współpracy z Gazetą Giełdy Parkiet oraz bierze udział w licznych seminariach organizowanych przez Dom Inwestycyjny BRE Banku. Jego hobby to wędkarstwo, czas wolny spędza z rodziną.

Comments are closed.