Bezpłatne seminarium dla Klientów DI BRE Banku już 17 czerwca!

Bezpłatne seminarium dla Klientów DI BRE Banku już 17 czerwca!

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na bezpłatne seminarium dla Inwestorów o tematyce:

„Ocena bieżącej sytuacji na GPW i prognozy na najbliższą przyszłość. Analiza techniczna” prowadzący: Jacek Borawski , DI BRE.

Celem spotkań jest szerzenie wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych i światowym rynku kapitałowym, tym razem wśród łódzkiej społeczności. Cykliczne konferencje umożliwiają integracje osób zainteresowanych tematem, a także wymianę poglądów o rzeczywistości polskiej GPW oraz tendencjach na rynkach światowych. DI BRE prowadzi cykl warsztatów o rynku kapitałowym przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Spektrum tematów jest bardzo szerokie, ale zawsze dostosowane do wiedzy oraz oczekiwań uczestników. Spotkania mają charakter wykładowo- warsztatowy i są prowadzone przez doświadczonych specjalistów DI BRE.

Wszystkie oferowane przez DI BRE usługi są kreowane z uwzględnieniem preferencji Klientów i świadczone w sposób dostosowany do ich oczekiwań. Dla niektórych grup Inwestorów DI BRE komponuje specjalne pakiety dostosowane do specyfiki poszczególnych grup. Takie dedykowane pakiety zostały utworzone m.in. dla studentów, dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Klientów korzystających z usług „ Private Banking”, Klientów korzystających z usług bankowości elektronicznej ( eMakler w mBanku oraz Usługa Maklerska w Multibanku) , Klientów zarządzających aktywami. Dla szczególnie wymagających Klientów, posiadających specjalne oczekiwania, DI BRE oferuje produkty „szyte na miarę”.

Spotkanie odbędzie się w Łodzi, Plac Wolności 3, 17 czerwca 2008 (wtorek) o godzinie 16.30.
Prosimy o potwierdzenie przybycia, tel. 42/2722181, lub mail Mirosław.mielczarek@dibre.pl.
Ilość miejsc ograniczona.
Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla osób posiadających rachunek inwestycyjny w DI BRE Banku!

Szkolenia prowadzone będzie przez Jacka Borawskiego, który od lat prowadzi wykłady z zakresu Analizy technicznej i jest uznawany za najlepszego specjalistę w Polsce w tej tematyce. Aktywnie uczestniczy w różnych projektach, organizowanych między innymi przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz GG Parkiet.

Comments are closed.