Bezpłatne seminarium dla Klientów DI BRE Banku w Łodzi już 15 kwietnia!

Bezpłatne seminarium dla Klientów DI BRE Banku w Łodzi już 15 kwietnia!

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zaprasza wszystkich swoich Klientów zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na bezpłatne seminarium „Krókoterminowe strategie traderskie o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu”.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 15 kwietnia, w godzinach 16.45-18.30, aula D207, na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, ul. POW 3/5. Będzie to ostatnie z trzech szkoleń, tworzących cykl Akademii Analizy Technicznej.

Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla osób posiadających rachunek inwestycyjny w DI BRE Banku!
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres:
Miroslaw.Mielczarek@dibre.com.pl, z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru rachunku w DI BRE.

Szkolenia prowadzone są przez Jacka Borawskiego, który od lat prowadzi wykłady z zakresu Analizy technicznej i jest uznawany za najlepszego specjalistę w Polsce w tej tematyce. Aktywnie uczestniczy w różnych projektach, organizowanych między innymi przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz GG Parkiet.

Jacek Borawski- Starszy specjalista ds. analiz w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę zawodową rozpoczął w Domu Maklerskim Banku Gospodarki Żywnościowej jako specjalista ds. sprzedaży. W Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. od 1996. Obecnie pracuje w Biurze Sprzedaży i Operacji Zagranicznych.
Regularnie prowadzi spotkania posesyjne dla Inwestorów w warszawskim Punkcie Obsługi Klienta, w czasie których szczegółowo są omawiane indeksy, instrumenty pochodne oraz najbardziej płynne spółki w oparciu o analizę techniczną. Dodatkowo prowadził cykl szkoleń dla inwestorów we współpracy z Gazetą Giełdy Parkiet oraz bierze udział w licznych seminariach organizowanych przez Dom Inwestycyjny BRE Banku.
Autor cotygodniowego biuletynu „ Byki i Niedźwiedzie” oraz biuletynu „ Byki i Byki”. Hobby to sport, muzyka oraz historia II wojny światowej.

Comments are closed.