Bogatsza oferta emFinanse

Bogatsza oferta emFinanse

Od początku kwietnia firma emFinanse, Doradcy Finansowi rozpoczęła współpracę z jedyną z największych, duńskich instytucji finansowych – Nykredit, specjalizującą się w produktach hipotecznych. Agnieszka Mrozińska, Dyrektor Linii Biznesowej – Kredyty Hipoteczne: - Jest to już piętnasty bank, z którym współpracujemy w ramach linii kredytów hipotecznych.

Dzięki nowej ofercie emFinanse może zaproponować swoim klientom kolejne atrakcyjne rozwiązania. – Dotyczy to przede wszystkim możliwości uzyskania gotówki o znacznej wartości za pomocą pożyczki hipotecznej, która obecnie jest wyróżnikiem w portfolio naszego nowego partnera - mówi Agnieszka Mrozińska. – Produkt ten został ostatnio uznany za jeden z najtańszych na rynku. Dążenie do uatrakcyjnienia oferty pożyczek hipotecznych wynika przede wszystkim z rosnącego zainteresowania tego typu produktami finansowymi –– podkreśla Agnieszka Mrozińska.

Portfolio emFinanse wzbogaciło się również o propozycję kredytu hipotecznego Nykredit, który wyróżnia się możliwością wyboru pomiędzy stałym, a zmiennym oprocentowaniem. - Dzięki temu nasi klienci mogą zdecydować, czy wolą przez cały okres kredytowania spłacać stałą ratę, którą łatwo można zaplanować w domowym budżecie, czy też zdecydują się na oprocentowanie oparte na trzymiesięcznej, zmiennej stopie procentowej. – mówi Agnieszka Mrozińska z emFinanse.

Ciekawym wyróżnikiem nowej propozycji dostępnej w sieci emFinanse jest także możliwość karencji w spłacie kredytu. – Takie rozwiązanie dostępne jest dla osób, które zdecydują się na zobowiązanie o zmiennym oprocentowaniu – tłumaczy Agnieszka Mrozińska. – Karencja może trwać nawet pięć lat, w tym czasie spłacane są jedynie odsetki, co obniża miesięczną ratę.

*****
Firma emFinanse, Doradcy Finansowi powstała w 2005r. jako instytucja pośrednictwa i doradztwa finansowego należąca do Grupy BRE Banku. Spółka oferuje klientom kredyty gotówkowe, samochodowe oraz hipoteczne. emFinanse współpracuje z 17 najbardziej uznanymi instytucjami finansowymi na rynku, wśród których znajdują się: mBank, MultiBank, Santander Consumer Bank, PKO BP, GE Money Bank, Bank Millennium, Fortis Bank, Deutsche Bank, Bank Zachodni WBK, Polbank EFG, BPH Hipoteczny, ING Bank Śląski, DOM Bank. Partnerem ubezpieczeniowym Spółki jest Grupa Compensa, dzięki której firma oferuje komunikacyjne pakiety ubezpieczeniowe.

Siedziba firmy od początku jej istnienia zlokalizowana jest w Łodzi. Spółka posiada 11 oddziałów własnych w Łodzi, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Gdyni i Bydgoszczy. Sieć dystrybucji obejmuje także kilkuset pośredników oraz agentów.

Comments are closed.