DOM Bank w ofercie emFinanse

DOM Bank w ofercie emFinanse

W marcu portfolio produktowe firmy emFinanse, Doradcy Finansowi wzbogaciła oferta kredytów hipotecznych DOM Banku. Maciej Garwacki, Prezes Zarządu emFinanse, Doradcy Finansowi: - Umowa z kolejną instytucją finansową jest wynikiem dążenia emFinanse do rozszerzenia portfolio firmy i dopasowania oferowanych produktów do potrzeb i oczekiwań rosnącej liczby klientów. Teraz w sieci emFinanse kredyt znacznie łatwiej będą mogli otrzymać między innymi Polacy przebywający poza granicami naszego kraju, a także obcokrajowcy.

– Wśród innych ofert kredytów hipotecznych w naszym portfolio propozycję DOM Banku wyróżnia duża akceptowalność źródeł dochodów – podkreśla Maciej Garwacki z emFinanse, Doradcy Finansowi.
Na pozytywną decyzję mogą liczyć nie tylko osoby zatrudnione na umowę o pracę, ale także wszyscy, którzy regularnie otrzymują dochody z różnych źródeł w tym na przykład: kontraktów menedżerskich, działalności gospodarczej, umowy zlecenia i o dzieło, najmu nieruchomości, rent i emerytur, czy dywidend.
DOM Bank przychylnie patrzy również na Polaków zatrudnionych za granicą, a nawet osoby przebywające w naszym kraju bez karty stałego pobytu i obywatelstwa polskiego.

Dzięki rozpoczęciu współpracy z tą instytucją finansową w sieci emFinanse kredyt na preferencyjnych warunkach będą mogli otrzymać klienci wykonujący tzw. Zawody Zaufania Publicznego, czyli prawnicy, lekarze, notariusze itp. Łagodniej potraktowane zostaną także osoby, które nie mają właściwej historii kredytowej.

Dzięki rozszerzeniu oferty klienci emFinanse będą mogli uzyskać zobowiązanie nawet na 130% wartości kupowanej nieruchomości. – Do tej pory było to najwyżej 110% - podkreśla Maciej Garwacki.

DOM Bank jest już czternastym bankiem w ofercie kredytów hipotecznych firmy emFinanse, Doradcy Finansowi. – Dzięki wzbogaceniu portfolio znacznie rozszerzyliśmy grupę klientów, do których kierujemy nasze produkty – podkreśla Maciej Garwacki, Prezes emFinanse, Doradcy Finansowi.

Comments are closed.