Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. ponownie wśród najlepszych

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. ponownie wśród najlepszych

W opublikowanym przez Gazetę Giełdy „Parkiet” ( 19- 20.07.08) rankingu najlepszych domów maklerskich działających na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, Dom Inwestycyjny BRE Banku ponownie znalazł się na podium zajmując drugą pozycję, z wynikiem 3,86 punktów na 5 możliwych.

Najlepsze biura maklerskie zostały wyłonione w oparciu o średnią z ocen wystawionych przez ponad tysiąc inwestorów indywidualnych. Klienci oceniali domy maklerskie odpowiadając na pytania zawarte w ankiecie znajdującej się do końca czerwca na stronie internetowej www.parkiet.com. Respondenci oceniali domy maklerskie aż w 16 kategoriach, między innymi:

zaufanie do domu maklerskiego,
poziom obslugi,
szybkość obsługi,
życzliwość i gotowość pracowników do pomocy,
opłaty i prowizje,
analizy i rekomendacje.
Dom Inwestycyjny BRE Banku zajął medalowe miejsca w następujących kategoriach: jakość obslugi, życzliwość i gotowość pracowników do pomocy, opłaty i prowizje, analizy i rekomendacje.

„Po raz kolejny potwierdziliśmy swój profesjonalizm i zaangażowanie. Ciekawie i nowatorsko przeprowadzony ranking wyłonił najlepszych. Tym bardziej cieszymy się z sukcesu, który , wydaje się, był oparty na bardzo obiektywnych kryteriach, jakimi są opinie Inwestorów.”- mówi Barbara Tomczuk, Dyrektor Zarządzający DI BRE Banku.

Comments are closed.