i Rafin pomagają swym klientom spłacać kredyt hipoteczny

i Rafin pomagają swym klientom spłacać kredyt hipoteczny
null

Wrocławskie firmy: Euro Bank SA i deweloper Rafin Sp. z o.o. - Sp. k. podpisały umowę o współpracy, dzięki której ich klienci otrzymają znaczne dopłaty do rat kredytu hipotecznego. Już od 4 sierpnia w ramach promocji “niska rata przez trzy lata” aż 6% kwoty zapłaconej przez klienta za mieszkanie będzie przeznaczone na spłatę kredytu hipotecznego. Zwrot tych kosztów nastąpi w pierwszych, często najtrudniejszych dla klienta, latach spłaty.

Klienci, którzy uzyskali kredyt hipoteczny w eurobanku na nieruchomość zakupioną na wrocławskim osiedlu Złota Podkowa w firmie Rafin, dostają w ramach promocji dopłatę w wysokości 6% tego kredytu (maksymalnie do 24 000 zł), rozłożoną na 36 miesięcy. Oznacza to, że w ciągu trzech pierwszych lat spłaty kredytu klient będzie otrzymywał aż do 660 zł miesięcznie dopłaty do raty.
- Pierwsze miesiące spłaty kredytu hipotecznego to niejednokrotnie najtrudniejszy dla kredytobiorcy okres, w związku z opłacanym wówczas równolegle ubezpieczeniem przed wpisem do księgi wieczystej oraz innymi wydatkami: remontem, wyposażaniem zakupionej nieruchomości czy też kosztami notarialnymi. Teraz nasi klienci nie muszą oszczędzać - pomagamy im spłacać raty. Udogodnienie, które proponujemy, w praktyce nie tylko obniża kwotę wydaną na mieszkanie, ale także - przez obniżenie rat - ułatwia spłatę kredytu - mówi Krystian Kulczycki, wiceprezes Euro Banku SA odpowiedzialny za kredyt hipoteczny.
- Stworzyliśmy wspólny produkt, który doskonale wpisuje się w potrzeby wymagającego rynku. Mamy w ofercie komfortowe mieszkania w świetnej lokalizacji na Krzykach, w łatwo dostępnym kredycie i, co bardzo ważne, już niedługo będą one gotowe do oddania - mówi Marcin Bużantowicz, prezes firmy Rafin. - Dzięki temu nasi klienci nie będą musieli ponosić dodatkowych kosztów wynajmu i szybciej zaczną budować własny kapitał.

Elastyczne parametry kredytu
Kredyt hipoteczny eurobanku jest dostępny w złotówkach i we frankach szwajcarskich, z maksymalną kwotą kredytowania do 110% wartości nieruchomości i marżą rozpoczynającą się od 0,4%. Maksymalny okres kredytowania wynosi 35 lat. Kredyt ten dostępny jest dla wszelkich grup zawodowych.
Za środki z kredytu hipotecznego eurobanku można kupić lub zbudować dom, kupić mieszkanie, działkę budowlaną, przeprowadzić remont lub modernizację, a także łączyć różne cele kredytowania np. zakup mieszkania z jego remontem. eurobank oferuje kredyty hipoteczne w wysokości od 20 tysięcy zł do 4 milionów zł. Kredyt eurobanku można otrzymać bez żadnego wkładu własnego, w tym do 10% ponad wartość nieruchomości mogą stanowić koszty związane z nabyciem nieruchomości jak np. koszty notariusza, prowizja dla biura nieruchomości, a także prowizja banku czy ubezpieczenie niskiego wkładu własnego, a do 20% wartości nieruchomości mogą stanowić środki przeznaczone na cel dowolny lub na konsolidację innych, droższych kredytów. Bank udziela kredytów na cele łączone np. zakup i remont nieruchomości. Co ważne - przy określaniu maksymalnej wysokości kredytu - bierze pod uwagę prognozowaną wartość nieruchomości już po remoncie.

Inne udogodnienia
Kredyt hipoteczny to jeden z trzech strategicznych produktów eurobanku - obok kredytu gotówkowego i karty kredytowej. Bank wprowadził go do oferty w październiku 2007 r., otwierając się tym samym na zupełnie nowe grupy klientów, umacniając relację z dotychczasowymi i koncentrując na dynamicznej rozbudowie kanałów dystrybucji. W związku z tymi założeniami wiosną 2008 r. bank zawarł umowę z niezależnym ekspertem - Money Expert SA oraz uruchomił sieć komfortowych oddziałów typu “euro home”. Duże, nowocześnie wyposażone i zapewniające przyjazne warunki do rozmów o finansach oddziały, z profesjonalnie przygotowaną w zakresie doradztwa kredytowego kadrą, zapewnią klientom najwyższą jakość usług. Do końca roku bank otworzy 25 tego typu placówek w dużych miastach Polski. Doradcy eurobanku spotykają się z klientem w oddziale lub dojeżdżają we wskazane przez niego miejsce, a także pomagają dopełnić niezbędne formalności i przygotować potrzebne dokumenty - w celu maksymalnego skrócenia procesu przyznawania kredytu.

Comments are closed.