Investment Day 2008 – tym razem zapraszamy do Sopotu!

Investment Day 2008 – tym razem zapraszamy do Sopotu!

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na bezpłatne seminarium dla Inwestorów, odbywające się w ramach Investment Day w Sopocie.

W czasie seminarium Inwestorzy będą mieli szansę zapoznać się z następującą tematyką:
- aktualna sytuacja na rynku
- analiza techniczna na przykładach
- rynek Forex jako alternatywa dla papierów wartościowych
- rynek New Connect- czy warto w to wchodzić?

Seminarium odbędzie się 14 maja 2008r ( środa) od godz. 17.00., w Centrum Konferencyjno- Dydaktycznym w Sopocie, w Sali C20. Wstęp wolny.

Seminarium prowadzone będzie przez Jacka Borawskiego, który od lat prowadzi wykłady z zakresu Analizy technicznej i jest uznawany za najlepszego specjalistę w Polsce w tej tematyce. Aktywnie uczestniczy w różnych projektach, organizowanych między innymi przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz GG Parkiet.

Jacek Borawski- Starszy specjalista ds. analiz w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę zawodową rozpoczął w Domu Maklerskim Banku Gospodarki Żywnościowej jako specjalista ds. sprzedaży. W Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. od 1996. Obecnie pracuje w Biurze Sprzedaży i Operacji Zagranicznych. Regularnie prowadzi spotkania posesyjne dla Inwestorów w warszawskim Punkcie Obsługi Klienta, w czasie których szczegółowo są omawiane indeksy, instrumenty pochodne oraz najbardziej płynne spółki w oparciu o analizę techniczną. Dodatkowo prowadził cykl szkoleń dla inwestorów we współpracy z Gazetą Giełdy Parkiet oraz bierze udział w licznych seminariach organizowanych przez Dom Inwestycyjny BRE Banku. Autor cotygodniowego biuletynu „ Byki i Niedźwiedzie”. Hobby to sport, muzyka oraz historia II wojny światowej.

Comments are closed.