Niższa prowizja, większy zysk!

Niższa prowizja, większy zysk!

Dom Inwestycyjny BRE Banku, wiodące biuro maklerskie w Polsce, wprowadza promocyjne stawki prowizji minimalnej dla zleceń składanych na rynek kasowy na GPW w Warszawie.

Od poniedziałku 14 kwietnia 2008r. zostaje obniżona prowizja minimalna dla zleceń składanych na rynek kasowy z 5PLN do 3PLN.

Promocja dotyczy wszystkich zleceń składanych na akcje, obligacje, certyfikaty inwestycyjne, PDA i inne instrumenty notowane na rynku kasowym na GPW w Warszawie. Promocja obowiązuje do odwołania. Z niższych stawek prowizji skorzystają przede wszystkim drobni inwestorzy.

„Obniżenie prowizji minimalnej jest kolejnym krokiem polityki prowadzonej przez DI BRE Banku. W ten sposób chcemy zachęcać wszystkich Inwestorów do większej aktywności na rynku kasowym. Promocja ma czas nieograniczony.” – mówi Barbara Tomczuk, Dyrektor Zarządzający DI BRE Banku.

To nie jedyne korzyści, które otrzyma Klient wybierając ofertę DI BRE Banku. Naszym Inwestorom zapewniamy między innymi możliwość korzystania z niezawodnego, nowoczesnego serwisu transakcyjno- informacyjnego BreBrokers. Jesteśmy również organizatorem wielu szkoleń dla swoich Klientów – obecnie prowadzimy cieszącą sie ogromnym powodzeniem drugą edycję Akademii Analizy Technicznej.

Comments are closed.