“Wskaźniki w analizie technicznej – przykłady zastosowań”- bezpłatne seminarium dla Klientów DI BRE tym razem w Olsztynie już 22 kwietnia!

“Wskaźniki w analizie technicznej – przykłady zastosowań”- bezpłatne seminarium dla Klientów DI BRE tym razem w Olsztynie już 22 kwietnia!

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką szeroko rozumianych inwestycji na bezpłatne seminarium dla Inwestorów o tematyce:

“Wskaźniki w analizie technicznej – przykłady zastosowań”, prowadzący: Jacek Borawski , DI BRE.

Celem spotkań jest szerzenie wiedzy o Giełdzie Papierów Wartościowych i światowym rynku kapitałowym, tym razem wśród śląskiej społeczności. Cykliczne konferencje umożliwiają integracje osób zainteresowanych tematem, a także wymianę poglądów o rzeczywistości polskiej GPW oraz tendencjach na rynkach światowych. DI BRE prowadzi cykl warsztatów o rynku kapitałowym przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Spektrum tematów jest bardzo szerokie, ale zawsze dostosowane do wiedzy oraz oczekiwań uczestników. Spotkania mają charakter wykładowo- warsztatowy i są prowadzone przez doświadczonych specjalistów DI BRE.

Wszystkie oferowane przez DI BRE usługi są kreowane z uwzględnieniem preferencji Klientów i świadczone w sposób dostosowany do ich oczekiwań. Dla niektórych grup Inwestorów DI BRE komponuje specjalne pakiety dostosowane do specyfiki poszczególnych grup. Takie dedykowane pakiety zostały utworzone m.in. dla studentów, dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Klientów korzystających z usług „ Private Banking”, Klientów korzystających z usług bankowości elektronicznej ( eMakler w mBanku oraz Usługa Maklerska w Multibanku) , Klientów zarządzających aktywami. Dla szczególnie wymagających Klientów, posiadających specjalne oczekiwania, DI BRE oferuje produkty „szyte na miarę”.

Seminarium odbędzie się w najbliższy wtorek, 22 kwietnia 2008r w godz. 17.00 -18.30, w siedzibie BRE Banku, ul. Piłsudskiego 44 A.

Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla osób posiadających rachunek inwestycyjny w DI BRE Banku!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: piotr.kubicki@dibre.com.pl , z podaniem imienia, nazwiska oraz numeru rachunku w DI BRE.

Szkolenia prowadzone są przez Jacka Borawskiego, który od lat prowadzi wykłady z zakresu Analizy technicznej i jest uznawany za najlepszego specjalistę w Polsce w tej tematyce. Aktywnie uczestniczy w różnych projektach, organizowanych między innymi przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz GG Parkiet.

Jacek Borawski- Starszy specjalista ds. analiz w Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A.

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Karierę zawodową rozpoczął w Domu Maklerskim Banku Gospodarki Żywnościowej jako specjalista ds. sprzedaży. W Domu Inwestycyjnym BRE Banku S.A. od 1996. Obecnie pracuje w Biurze Sprzedaży i Operacji Zagranicznych. Regularnie prowadzi spotkania posesyjne dla Inwestorów w warszawskim Punkcie Obsługi Klienta, w czasie których szczegółowo są omawiane indeksy, instrumenty pochodne oraz najbardziej płynne spółki w oparciu o analizę techniczną. Dodatkowo prowadził cykl szkoleń dla inwestorów we współpracy z Gazetą Giełdy Parkiet oraz bierze udział w licznych seminariach organizowanych przez Dom Inwestycyjny BRE Banku.
Autor cotygodniowego biuletynu „ Byki i Niedźwiedzie”. Hobby to sport, muzyka oraz historia II wojny światowej.

Comments are closed.