InterRisk S.A. głównym sponsorem Juwenaliów 2008 w Bydgoszczy

InterRisk S.A. głównym sponsorem Juwenaliów 2008 w Bydgoszczy

Towarzystwo Ubezpieczeń InterRisk S.A. Oddział w Bydgoszczy, prowadząc od 1999 roku program ubezpieczeń bydgoskich uczelni, został zaproszony do wsparcia finansowego tegorocznych Juwenaliów. W wyniku porozumienia naszego Oddziału z przedstawicielami Samorządów Studenckich reprezentującymi bydgoskie uczelnie doszło do finalizacji projektu sponsoringowego.

Nasze Towarzystwo wspiera działania środowisk akademickich na forum regionalnym i ogólnopolskim, a nawet europejskim – m.in. regaty wioślarskie na Tamizie. InterRisk S.A., wcześniej jako TUiR CIGNA STU S.A. jest dzięki swojemu zaangażowaniu w niniejszą współpracę rozpoznawany jako „przyjaciel” oświaty wyższego szczebla.

Tegoroczne Juwenalia w Bydgoszczy rozpoczęły się 12 maja i potrwają okrągły tydzień. Ze względu na rangę imprezy, jak również bardzo dobre relacje ze środowiskiem bydgoskich żaków i kadrą akademicką, InterRisk S.A. podjął się wystąpienia w zaszczytnej roli sponsora głównego siedmiodniowej imprezy. W programie Juwenaliów przewidziane są m.in: wydarzenia kulturalne, sportowe i muzyczne.

Prawdziwym mega-hitem muzycznym jest koncert światowej sławy formacji KOSHEEN, która odwiedzi bydgoskie Juwenalia w ramach polskiej trasy koncertowej. Rodzimą scenę muzyczną będą reprezentować m.in.: Ewelina Flinta, O.S.T.R., Strachy na Lachy, Hurt i inni. Tak więc wszelkie objawy nudy - wykluczone!

Juwenalia zatem trwają… Obszerniejszy materiał udostępnimy po zakończeniu imprezy. Zapraszamy także do odwiedzenia oficjalnej strony bydgoskich Juwenaliów: http://juwenalia.bydgoszcz.eu/organizatorzy.htm

Comments are closed.