BDM Partner Nowa usługa Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A.

BDM Partner Nowa usługa Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A.

Bezpłatne prowadzenie rachunku inwestycyjnego, atrakcyjne stawki prowizji oraz dedykowana infolinia to główne zalety BDM Partner - nowego pakietu w ofercie Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. Usługa adresowana jest przede wszystkim do pracowników firm będących partnerami biznesowymi BDM S.A.

Pakiet jest nowością na rynku ofert domów maklerskich. Po podpisaniu listu intencyjnego o współpracy i zaakceptowaniu umowy przez Zarząd Beskidzkiego Domu Maklerskiego pracownicy firmy, która stała się partnerem biznesowym BDM S.A. otrzymują dostęp do spektrum usług BDM S.A. przygotowanych specjalnie na potrzeby oferty. Dla uczestników programu rachunek inwestycyjny jest prowadzony bezpłatnie. Prowizja od kupna i sprzedaży została obniżona do 0,34%. W ramach pakietu klient otrzymuje także bezpłatny dostęp do serwisu informacyjnego BDM News, a w jego ramach aplikacje Intraterm do odtworzenia notowań w formie tabelowej i formie wykresów, wraz z 3 najlepszymi ofertami kupna i sprzedaży, analizy techniczne dokonywane za pomocą aplikacji Ispag oraz dostęp do depesz PAPu on-line.

Dla decyzyjnych osób w spółkach oraz aktywnych inwestorów indywidualnych przygotowano rozszerzony pakiet - BDM Partner VIP. W stosunku do wersji standardowej, daje on dodatkowo możliwość korzystania z Pakietów Zarządzania Portfelami Inwestycyjnymi na zlecenie bez stałych opłat kwartalnych, możliwość uczestnictwa w emisjach kierowanych, ofertach prywatnych i publicznych przeprowadzanych przez BDM S.A. Klienci BDM Partner VIP otrzymują także drogą elektroniczną narzędzia analityczne – produkty Wydziału Analiz i Informacji BDM S.A, takie jak: biuletyn informacyjny, Co Warto Obserwować, portfel tygodniowy, raporty analityczne.

„Doświadczenie zdobyte w pracy ze spółkami z Grupy Prokom, przekonało nas o tym, że na rynku istnieje zapotrzebowanie na taką ofertę jak BDM Partner. Projekt ten, od roku prowadzony jest w wybranych spółkach i uznaliśmy, że przyszedł czas na to, by wprowadzić BDM Partner jako usługę ogólnodostępną. ” – powiedział Marek Bachusz, Dyrektor Wydziału Sprzedaży Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A.

Beskidzki Dom Maklerski S.A. przygotował ofertę BDM Partner uwzględniając indywidualne preferencje klientów. Dlatego też daje ona zarówno możliwość samodzielnego inwestowania jak i inwestowania przy wsparciu ekspertów BDM S.A. Klienci mają możliwość inwestowania w akcje, instrumenty pochodne, przeprowadzania transakcji na rynkach zagranicznych, skorzystania z linii kredytowej oraz z odroczonego terminu płatności, składania zleceń przez telefon lub Internet.

Firma która stała się partnerem biznesowym BDM S.A. nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Umowa zawierana jest na dowolny okres czasu i może zostać rozwiązana w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji finansowych.

Comments are closed.