BDM S.A. obniża opłaty za kontrakty terminowe na waluty

BDM S.A. obniża opłaty za kontrakty terminowe na waluty

Zarząd Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A. informuje, iż podjął uchwałę o utrzymaniu niższych prowizji na transakcje zawierane kontraktami terminowymi na kurs euro i dolara amerykańskiego oraz zawieszeniu opłat dodatkowych związanych z tymi transakcjami. Prowizja zostaje zmniejszona o ponad 90% i wynosić będzie 90 groszy.

W związku z zawieszeniem przez GPW do 31 grudnia 2008 r. pobierania opłat od transakcji giełdowych dotyczących kontraktów terminowych na waluty, BDM S.A. podjął decyzję o utrzymaniu promocyjnych stawek prowizji w wysokości 0,90 zł za kontrakt, bez względu na sposób ich złożenia.

„Cieszy nas decyzja GPW. Giełda po raz pierwszy zniosła opłaty za kontrakty terminowe na waluty w zeszłym roku. BDM S.A. zareagował wprowadzeniem niższych prowizji wspierając działania GPW mające na celu zwiększenie płynności obrotów na kontraktach terminowych na euro i dolara. Podjęte przez nas kroki przyniosły spodziewane efekty, dlatego ich kontynuacja jest jak najbardziej zasadna” – powiedział Jacek Rachel, Prezes Zarządu Beskidzkiego Domu Maklerskiego S.A.

Nowe stawki obowiązywać będą od 1 lipca 31 grudnia 2008 roku. Dla klientów, których rachunki obsługiwane są w Punktach Obsługi Klienta z dniem 1 lipca wartość prowizji zostanie obniżona o ponad 95%, z 19,90 zł do 0,90 zł. W przypadku zleceń składanych za pomocą aplikacji „BDM onLine” wartość prowizji zostanie obniżona o ok. 91%, z 9,90 zł do 0,90 zł. Oferta skierowana jest zarówno do obecnych jak i przyszłych klientów BDM S.A.

Comments are closed.