Dom Maklerski Banku BPS S.A. wkrótce rozpocznie działalność

Dom Maklerski Banku BPS S.A. wkrótce rozpocznie działalność

Oferta Grupy Kapitałowej Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. wkrótce wzbogaci się o produkty rynku kapitałowego.

Dom Maklerski Banku BPS S.A. już wkrótce będzie oferował usługi maklerskie w sieci oddziałów Banku BPS S.A. i banków spółdzielczych. Tworzenie Domu Maklerskiego Banku BPS S.A. to pierwszy krok spółdzielczości bankowej na polskim rynku kapitałowym.

Partnerami kapitałowymi DM Banku BPS S.A. są banki spółdzielcze i Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. Oferta nowego podmiotu maklerskiego będzie skierowana do klientów indywidualnych i korporacyjnych bankowości spółdzielczej, a także do instytucji finansowych krajowych i zagranicznych. W planach jest również współpraca z samorządami lokalnymi i organizowanie źródeł finansowania rozwoju regionalnego. DM Banku BPS S.A. będzie prowadził obsługę rynku pierwotnego i wtórnego.

W czerwcu bieżącego roku Dom Maklerski Banku BPS S.A. uzyskał status Autoryzowanego Doradcy rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a obecnie w Komisji Nadzoru Finansowego trwa postępowanie zmierzające do uzyskania zgody na prowadzenie działalności maklerskiej.

Komunikat w innych formatach:

Comments are closed.