Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG we Wrocławiu już otwarte

Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku EFG we Wrocławiu już otwarte

Polbank EFG otworzył we Wrocławiu Centrum Kredytów Hipotecznych. Od teraz wszyscy mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska i okolicznych miejscowości zainteresowani kredytem hipotecznym będą mogli skorzystać z kompleksowej obsługi mobilnych doradców kredytowych Polbanku. Wrocławskie Centrum Kredytów Hipotecznych mieści się przy ul. Św. Antoniego 15.

Wrocławskie Centrum Kredytów Hipotecznych to już jedenasta tego typu placówka w kraju. Dotychczasowe sukcesy Centrów Kredytów Hipotecznych w Warszawie (3 oddziały), Poznaniu, Gdyni, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy i Olsztynie skłoniły Polbank EFG do otwarcia kolejnej tego typu placówki - tym razem w stolicy Dolnego Śląska, Wrocławiu.

- Dzisiaj otwieramy jedenaste w Polsce Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku. Zainteresowanie bankowymi ofertami kredytów hipotecznych nie słabnie. Wręcz przeciwnie, cieszą się one nadal ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. To właśnie dla nich stworzyliśmy profesjonalne centra, gdzie oprócz rzetelnej informacji, będą mogli oni liczyć na pełne wsparcie ze strony mobilnych doradców kredytowych Polbanku - powiedział Loukas Notopoulos, dyrektor Sprzedaży Mobilnej Departamentu Kredytów Hipotecznych w Polbanku.

Cechą charakterystyczną wszystkich Centrów Kredytów Hipotecznych Polbanku jest mobilność zatrudnionych w nich doradców. Oznacza to, że mogą oni umówić się na rozmowę w sprawie kredytu o dogodnej dla klienta porze - również w godzinach wieczornych i w dowolnie wybranym miejscu. Istotny jest także fakt, że pracownicy centrum, na prośbę klienta, mogą załatwić za niego wszelkie niezbędne do udzielenia kredytu formalności - w tym skompletowanie dokumentacji. Z racji swojego przyjaznego charakteru, Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku jest również idealnym miejscem na zawarcie umowy kredytowej.

Aby skontaktować się z doradcą Centrum Kredytów Hipotecznych Polbanku wystarczy jedynie zadzwonić lub przyjść w godzinach pomiędzy 10 a 19 do wrocławskiej siedziby przy ul. Św. Antoniego 15.

Dodatkowo na stronie internetowej Polbanku www.polbankefg.pl, zamieszczone zostały numery telefonów do mobilnych doradców oraz adresy wszystkich Centrów Kredytów Hipotecznych Polbanku w całej Polsce.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego takich jak: Elastyczny Kredyt Domowy w którym klienci w ciągu roku mogą sami zmienić wysokość do 6 rat, a nawet raz w roku zrezygnować z płacenia raty w całość. Gotówkowy Kredyt Bezpieczny, dzięki któremu można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, gotówkowy Kredyt na Miarę ze stałymi, niskimi ratami, oprocentowane najlepiej w Polsce, i to nie w promocji tylko na co dzień, konto Samoszczędzające - na poziomie 6.00 proc. Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych firm.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

Comments are closed.