Karta Polbank-Era - pierwsza w Polsce partnerska karta kredytowa banku i firmy telekomunikacyjnej, która zwraca 1% poniesionych wydatków.

Karta Polbank-Era - pierwsza w Polsce partnerska karta kredytowa banku i firmy telekomunikacyjnej, która zwraca 1% poniesionych wydatków.

Polbank EFG i sieć Era w dniu 12 listopada 2008 r. wprowadzają na rynek Kartę Kredytową Polbank-Era. Jest to pierwsza w Polsce karta partnerska instytucji finansowej i firmy telekomunikacyjnej, która zwraca na rachunek klienta część wydatków dokonanych kartą. Nowa karta obsługiwana jest w systemie płatniczym MasterCard.

Karta Kredytowa Polbank-Era skierowana jest do wszystkich klientów sieci Era. Wyróżnia ją zwrot 1 % wydatków poniesionych przez jej posiadacza. Kwota zwrotu będzie automatycznie wyliczana i przelewana co miesiąc na rachunek karty klienta. Dzięki tej możliwości w ciągu 12 miesięcy klient może uzyskać zwrot do 750 zł swoich wydatków.

– Karta Polbank-Era to jedyna na polskim rynku partnerska karta kredytowa wydana wspólnie z firmą telekomunikacyjną, która zapewnia częściowy zwrot wydatków poniesionych zarówno z tytułu transakcji gotówkowych, jak i bezgotówkowych – podkreśla Beata Szwankowska, dyrektor obszaru kart i kredytów konsumpcyjnych Polbank EFG.

Polbank EFG zrezygnował z pobierania opłaty rocznej w pierwszym roku. Posiadacz Karty Kredytowej Polbank-Era może zostać całkowicie zwolniony z opłat za korzystanie z karty w kolejnych latach. Wystarczy, że dokona w ciągu roku minimum 36 transakcji lub transakcji na łączną kwotę 10 800 zł.

Karta posiada 56-dniowy okres bezodsetkowy. W tym czasie posiadacz karty Polbank-Era może korzystać z pieniędzy banku nie płacąc odsetek. Okres ten może zostać wydłużony nawet do 12 miesięcy, jeśli posiadacz karty skorzysta z kredytu ratalnego w karcie. Na raty może zostać rozłożona każda transakcja bezgotówkowa o wartości większej niż 500 zł. Posiadacz karty ma do wyboru 2, 5, 10 lub 12 nieoprocentowanych rat, a jedyny koszt jaki ponosi, to opłata w wysokości 5% wartości transakcji (także rozkładana na raty).

Dodatkowe korzyści z posiadania Karty Kredytowej Polbank-Era:
- niskie oprocentowanie – przez sześć miesięcy od wydania oprocentowanie wynosi 12,9 proc.,
a w kolejnych miesiącach - 19,9 proc.;
- bezpłatne ubezpieczenie na życie – posiadacz karty objęty jest bezpłatnym ubezpieczeniem na życie oraz od skutków trwałej niezdolności do pracy;
- bezpośrednie przewalutowanie – Polbank EFG, w odróżnieniu od konkurencyjnych banków, przelicza transakcje dokonane za granicą z waluty obcej bezpośrednio na złotówki, dlatego właściciel karty nie ponosi kosztów związanych z podwójnym przewalutowaniem transakcji (na przykład z funtów na euro, a potem
na złotówki);
- dodatkowe bezpieczeństwo – Polbank EFG bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszystkie nieuprawnione transakcje dokonane bez winy Klienta nawet przed zastrzeżeniem karty.

Karta będzie dostępna w oddziałach Polbanku oraz w wybranych salonach i sklepach sieci ERA. Wyjątkowym rozwiązaniem jest to, że kartę Polbank-Era będzie można otrzymać bez wychodzenia z domu, wysyłając bezpłatny SMS o treści „Karta” na numer: 80822. Kartę będzie można także dostać od ręki w placówkach Polbanku.

Więcej informacji na temat Karty Kredytowej Polbank-Era na www.polbankera.pl.
Więcej informacji na temat pełnej oferty Polbank EFG na www.polbankefg.pl

Comments are closed.