nowa usługa dla Klientów, korzystających z produktów hipotecznych eurobanku: kredytu mieszkaniowego, kredytu konsolidacyjnego hipotecznego lub pożyczki hipotecznej.

nowa usługa dla Klientów, korzystających z produktów hipotecznych eurobanku: kredytu mieszkaniowego, kredytu konsolidacyjnego hipotecznego lub pożyczki hipotecznej.

eurobank wprowadza nowe udogodnienie dla Klientów - bezpłatne sms-owe powiadomienia o wysokości comiesięcznych rat kredytu
eurobank uruchomił nową usługę dla Klientów, którzy skorzystają z kredytu mieszkaniowego, konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej eurobanku. Kliencibędą w formie wygodnych SMSów otrzymywać informacje o wysokości comiesięcznych rat kredytu do zapłatyUsługa jest bezpłatna.
eurobank będzie wysyłał informacje o wysokości raty na dzień przed datą płatności raty, podając jej pełną wysokość wraz z przeliczeniem na PLN w przypadku kredytów indeksowanych do kursu CHF. Jest to znacznie ułatwienie dla wszystkich, którzy zapominają o terminie płatności lub zgłaszają problemy z pozyskaniem informacji o kursie CHF, po jakim należy przeliczyć wysokość raty do zapłaty. Sms-y z informacjami o wysokości raty będą wysyłane na wskazany przez Klienta numer telefonu komórkowego polskiego operatora, z opcją wysyłania ich do kilku współkredytobiorców.
W formie SMS lub e-mail bank będzie przesyłał Klientom także dodatkowe przydatne informacje na temat kredytu oraz przypomnienia o zobowiązaniach, np. przedłużeniu ubezpieczeń lub terminach dostarczenia wymaganych dokumentów. Wszyscy Klienci otrzymają także oczywiście harmonogramy w standardowej formie papierowej wysłanej pocztą.
eurobank, zgodnie z towarzyszącą mu od początku filozofią “Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?” specjalizuje się w rynkowych innowacjach i prostych produktach bankowych, a także udogodnieniach, które wychodzą naprzeciw potrzebom Klientów. Jako pierwszy zaproponował czynne przez 7 dni w tygodniu placówki w centrach handlowych, kredyt w 15 minut i kredyt na dowód, a także kartę kredytową dostępną od ręki. Dużą popularnością wśród Klientów cieszą się wprowadzone w zeszłym roku sms-owe przypominacze o spłacie kredytu na karcie kredytowej, wysyłane na 7 i na 2 dni przed upływem terminu.

Euro Bank SA działa na polskim rynku od 5 lat. Dziś ma 444 placówki (w tym euro home, oddziały franczyzowe i punkty sprzedaży usług finansowych, prowadzące sprzedaż ratalną) oraz ponad 3000 pracowników. Jego właścicielem jest francuska grupa Société Générale.

Koncepcja biznesowa eurobanku to połączenie nowoczesnej formuły placówek z przyjazną, profesjonalną obsługą oraz prostymi i łatwo dostępnymi produktami bankowymi. eurobank to “sklep
z pieniędzmi” i “bank po drodze” - jako pierwszy w Polsce wprowadził sieć otwartych przez 7 dni
w tygodniu placówek w centrach handlowych. Podstawowym produktem eurobanku jest szybki kredyt gotówkowy, który można otrzymać w kwadrans, podczas jednej wizyty w banku. Bez konieczności okazywania zaświadczenia o zarobkach można otrzymać kredyt na dowód i karty kredytowe (teraz również wydawane we współpracy z partnerami: Premium Club oraz Kaufland). Najnowsze produkty kredytowe banku to gotówkowy kredyt konsolidacyjny niezabezpieczony hipoteką, kredyt ratalny dostępny w punktach usług finansowych oraz kredyt hipoteczny. Bank oferuje również konta osobiste, karty płatnicze, lokaty, fundusze inwestycyjne TFI Allianz i wiodącego na rynku skandynawskim banku SEB oraz ubezpieczenie bill-protection.
eurobank jest laureatem wielu nagród: srebrnej EFFIE 2004 w kategorii launch, nagrody “Gazety Bankowej” 2004 w konkursie na najlepszy projekt informatyczny roku, Lampart 2005 za “najlepiej kreowaną markę banku detalicznego”, Firma Przyjazna Klientowi 2005. W 2006 roku otrzymał nagrodę Boomerang 2005 dla najlepszego marketera bezpośredniego oraz tytuł “najszybciej rozwijającego się banku” w rankingu 50 największych banków w Polsce zorganizowanym przez miesięcznik “Bank”. W 2007 roku, w kolejnej edycji tego rankingu przyznano mu I nagrodę w kategorii “sprawność działania”. W kwietniu 2008 konto online zostało uznane za najlepsze w rankingu przygotowanym przez “Newsweek”. 18 czerwca 2008 roku, prezes eurobanku - Łuksza Chojnacki - został zwycięzcą ogłoszonego przez Gazetę Bankową plebiscytu - Bankowy Menedżer Roku 2007.

Comments are closed.