Nowa reklama Link4

Nowa reklama Link4

Rusza nowa kampania Link4. W reklamach wzięli udział dwaj znani satyrycy, twórcy legendarnego programu „Komiczny Odcinek Cykliczny”. Spoty pojawią się w ogólnopolskich stacjach tv już 26 grudnia br.
W najnowszych reklamach Link4 wzięli udział Grzegorz Wasowski i Sławomir Szczęśniak. Znani są przede wszystkim z takich programów jak „KOC, czyli komiczny odcinek cykliczny”, czy z kultowej serii „Za chwilę dalszy ciąg programu”. Link4, zapraszając obu artystów do swojej kampanii, chciał przypomnieć ich inteligentny i przewrotny humor nawiązując bezpośrednio do konwencji ich programów telewizyjnych.
- Wasowski i Szczęśniak świetnie wpisują się w konwencję humoru opartego na grotesce oraz grze skojarzeń, a na tym nam najbardziej zależało. Swoimi skeczami obaj panowie łamali i łamią konwenanse i stereotypy. Podobnie jak Link4, który, wchodząc 6 lat temu na tradycyjny polski rynek ubezpieczeń, poszedł w poprzek ustalonym modelom sprzedaży oferując ubezpieczenia w systemie direct – mówi Agata Wiśniewska, PR Manager Link4.
Głównym celem kampanii jest zachęcenie klientów do porównywania oferty Link4 z konkurencją oraz skłonienie do bezpośredniego kontaktu pod nr 22 444 44 44 lub www.link4.pl
Kampania będzie prowadzona w wybranych stacjach ogólnopolskich oraz w internecie. Pierwsza odsłona potrwa przynajmniej miesiąc. Pomysł kreatywny nowej kampanii należy do agencji Change Communication. Spoty telewizyjne zostały nakręcone przez Papaya Films. Zakupem mediów oraz planowaniem zajął się dom mediowy MediaCom.
Spoty można znaleźć pod adresem:
http://www.youtube.com/watch?v=C5CI5nui2J8
http://www.youtube.com/watch?v=LH3JvdhmcCI
***
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA
Link4 TU SA jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Swoją działalność operacyjną w Polsce rozpoczęła w 2003 r. Podstawą modelu biznesowego Link4 jest sprzedaż polis ubezpieczeniowych przez telefon oraz przez Internet. Zaawansowana technologia zapewnia 24-godzinny dostęp do profesjonalnych usług oraz serwisu powypadkowego pod łatwym do zapamiętania numerem telefonu – 22 444 44 44 z dowolnego miejsca w kraju, a dla mieszkańców województwa śląskiego – 32 444 44 44.
Link4 oferuje klientom indywidualnym ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne.
Link4 w listopadzie 2007 r. uruchomił pierwsze w Polsce ubezpieczenia życiowe direct, oferowane przez Link4 Life TU nŻ SA, www.link4life.pl.
Link4 wchodzi w skład brytyjskiej grupy ubezpieczeniowej Royal & Sun Alliance, ubezpieczyciela o ponad 300-letniej tradycji.
Link4 jest laureatem wielu nagród i wyróżnień; jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.
Od czerwca 2008 Link4 posiada dwa nowoczesne call center – w Warszawie oraz w Katowicach.

Comments are closed.