Nowy szef sprzedaży w Commercial Union

Nowy szef sprzedaży w Commercial Union

Andrzej Staszkiewicz zastąpił Zygmunta Kostkiewicza na stanowisku szefa sprzedaży grupy Commercial Union Polska.

Andrzej Staszkiewicz był ostatnio dyrektorem Pionu Akwizycji i Retencji w Citibanku Handlowym w Warszawie. Wcześniej pełnił odpowiedzialne funkcje menedżerskie w Procter & Gamble, Colgate Palmolive i PTK Centertel. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Obejmując stanowisko szefa sprzedaży, Andrzej Staszkiewicz został powołany na wiceprezesa zarządu spółki dystrybucyjnej Commercial Union Polska Sp. z o. o. i na członka zarządu CU Życie.

Serdecznie dziękuję Zygmuntowi Kostkiewiczowi za wieloletni wkład w rozwój grupy Commercial Union. W okresie, gdy odpowiadał za dystrybucję, nieprzerwanie wzrastała sprzedaż usług CU i rozwijała się nasza sieć sprzedaży. Andrzejowi Staszkiewiczowi życzę powodzenia w okresie szczególnych wyzwań na rynku finansowym – powiedział Maciej Jankowski, prezes grupy Commercial Union Polska.

Własna sieć dystrybucji CU to obecnie ok. 3 600 agentów ubezpieczeniowych, wspieranych przez kilkadziesiąt placówek w całej Polsce. Grupa CU współpracuje również z wieloma partnerami zewnętrznymi, szczególnie z agencjami i brokerami ubezpieczeniowymi, bankami, domami maklerskimi i firmami doradztwa finansowego. Oferuje również ubezpieczenia komunikacyjne w systemie direct, czyli przez telefon
i internet. Grupa CU jest liderem rynku indywidualnych ubezpieczeń na życie i funduszy emerytalnych.

Comments are closed.