Bierz od życia podwójnie - nowa kampania reklamowa Fortis Banku i Dominet Banku

Bierz od życia podwójnie - nowa kampania reklamowa Fortis Banku i Dominet Banku
Fortis Bank i Dominet Bank realizują kolejny etap wspólnej kampanii reklamowej wspierającej sprzedaż lokat ExtraZysk o oprocentowaniu 9 proc. na 3 miesiące, 8,5 proc. na 6 miesięcy i 8,1 proc. na 12 miesięcy.

Dla lokaty ExtraZysk zaplanowane zostało szerokie wsparcie komunikacyjne w Fortisie i Dominecie. Spośród klientów, którzy do końca listopada założą lokaty na 3 lub 6 miesięcy, bank wylosuje łącznie 200 osób, które będą mogły zyskać podwójnie – oprocentowanie ich lokat będzie podwojone. Losowanie „zwycięskich lokat” odbędzie się w grudniu br.

-W naszej kampanii pod hasłem „Bierz od życia podwójnie” z lekkim przymrużeniem oka zwracamy uwagę nie tylko na wysokie oprocentowanie lokat, ale również na możliwość jego podwojenia – mówi Monika Brudło, dyrektor Pionu Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej Fortis Banku. Jest to również pierwsza kampania reklamowa realizowana wspólnie przez Fortis i Dominet Bank.

Kampania reklamowa w mediach realizowana będzie do końca listopada 2008. Spot telewizyjny emitowany będzie między innymi w TVP, TVN, w Polsacie, TVN 24.
W Internecie, w największych portalach takich jak: wp.pl. onet.pl, gazeta.pl trwa promocja bannerowa wykorzystująca videostreaming, czyli bannery video. O szansie dodatkowych zysków Fortis i Dominet Bank informują również poprzez nośniki reklamy zewnętrznej.

W placówkach obu banków przekaz będzie wspierany poprzez oklejone witryny, plakaty, naklejki podłogowe i ulotki.

Kreację BTL i ATL opracowała agencja reklamowa Focus Advertising, natomiast za realizację spotu telewizyjnego odpowiedzialna była agencja Grey. Media zaplanował dom mediowy Mediaedge.

Comments are closed.