Ubezpieczenia komunikacyjne Liberty Direct w ING

Ubezpieczenia komunikacyjne Liberty Direct w ING

ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty ubezpieczenia komunikacyjne firmy Liberty Direct. Nowy produkt jest dostępny poprzez system bankowości internetowej lub telefon.

- „Ubezpieczenia komunikacyjne to produkt, którego nie było dotychczas w ofercie naszego banku. Grupa ING specjalizuje się bowiem w ubezpieczeniach na życie. Teraz zdecydowaliśmy się na rozbudowanie oferty i dzięki współpracy z Liberty Direct rozszerzyliśmy ją o ubezpieczenia komunikacyjne. Tak jak my, oferuje ona nowoczesne i konkurencyjne cenowo produkty finansowe przez internet” - powiedział Michel Zuidgeest, manager ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za wdrożenie w ubezpieczeń Liberty Direct.

- „ING Bank Śląski będąc dużym dystrybutorem produktów finansowych – bankowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i emerytalnych, nie poprzestaje na rozszerzaniu oferty. Dzięki programowi bankujesz-kupujesz nasi klienci mogą również robić bezpieczne i tanie zakupy w internecie. Te wszystkie elementy składają się na nową strategię banku, której celem jest osiągniecie pozycji najbardziej internetowego banku w Polsce” – dodał M. Zuidgeest.

Comments are closed.