Zmiana oprocentowania lokat w AIG Banku

Zmiana oprocentowania lokat w AIG Banku

Oprocentowanie lokaty półrocznej Zysk+ wzrosło i może przynieść 7% zysków, niezależnie od zdeponowanych wkładów. Na trzymiesięcznej lokacie zarobimy 7,50%.

Środki zdeponowanego na rok oprocentowane są na 6,50% przy wkładzie od 10 000 zł, a przy niższym wkładzie – na 6,45%.
Aby założyć lokatę Zysk+ w jednym z ponad 225 oddziałów AIG Bank Polska Finanse dla Domu, wystarczy dysponować wkładem 1000 zł. Oprócz niskiego wkładu, dodatkowym atutem lokaty jest jej dostępność, a także brak opłat – założenie i prowadzenie rachunku jest nieodpłatne, nie ma konieczności zakładania ROR. Lokata prolongowana jest automatycznie.

AIG Bank zmienia również oprocentowanie pozostałych produktów depozytowych znajdujących się w ofercie banku. Oprocentowanie lokaty półrocznej Direct + także wzrasta do 7%, przy minimalnym wkładzie w wysokości 5000 PLN. Oszczędności zainwestowane na kwartał w lokatę Direct+ przyniosą 7,50% zysków. Lokata roczna przyniesie 6,45% dla wkładu poniżej 10 000 zł i 6,50% dla wyższych kwot.

Oprocentowanie lokat Zysk+ i Direct+ jest stałe, zatem klient nie musi obawiać się zmiany oprocentowania w trakcie trwania lokaty.

Zmienione oprocentowanie lokat wynika z decyzji Rady Polityki Pieniężnej o obniżce stóp procentowych. Pomimo wprowadzonych zmian oraz spodziewanych kolejnych cięć stóp procentowych, oferta AIG Banku nadal jest jedną z najkorzystniejszych na rynku propozycji dla klientów zainteresowanych założeniem klasycznej lokaty terminowej o stałym wysokim oprocentowaniu.

Lokaty na nowych warunkach można założyć od 27 stycznia 2009 r. Szczegóły w załączonych tabelach.

Comments are closed.