eurobank wprowadza do oferty wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy

eurobank wprowadza do oferty wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy

eurobank poszerza swoją ofertę depozytów o kolejny produkt - rachunek oszczędnościowy. Rachunek oszczędnościowy eurobanku wyróżnia obowiązujące już od pierwszej złotówki wysokie oprocentowanie - 7,07%, a także możliwość bezpłatnego wypłacania gotówki w placówce banku aż do końca 2009 r. Bezpłatne jest również założenie i prowadzenie rachunku oraz przelewy wewnętrzne na konto w eurobanku. Kapitalizacja odsetek następuje co miesiąc. Rachunek oszczędnościowy może być założony z dowolnym kontem osobistym eurobanku. Co ważne - w powiązaniu z każdym kontem osobistym można założyć aż 5 rachunków, co daje klientowi możliwość oszczędzania na każdymz rachunków na inny cel.
Rachunek oszczędnościowy eurbanku dołącza do szerokiej oferty depozytów, w tym oprocentowanej na 8% lokaty 6-miesięcznej i wysoko oprocentowanego konta online. Dyspozycję otwarcia rachunku oszczędnościowego będzie można złożyć w placówce bankowej, a Klienci posiadający konto w pakiecie “Online” oraz korzystający z elektronicznych kanałów dostępu będą mogli założyć rachunek oszczędnościowy również w serwisie eurobank online oraz przez bankowość telefoniczną.
Korzyści rachunku oszczędnościowego eurobanku

* wysokie oprocentowanie rachunku - 7,07%,
* bezpłatne wypłaty gotówki w placówce bankowej do końca 31.12.2009 roku,
* bezpłatne założenie i prowadzenie rachunku (w przypadku konta online prowadzenie rachunku także jest bezpłatne, jeśli średnie saldo konta, w tym lokat i rachunków oszczędnościowych, wyniesie 10 000 PLN),
* miesięczna kapitalizacja odsetek na rachunku,
* bezpłatne przelewy wewnętrzne, dzięki czemu Klient w dowolnej chwili będzie mógł przekazać środki z rachunku oszczędnościowego na konto w eurobanku (ROR)
* do każdego konta można otworzyć aż 5 rachunków oszczędnościowych, co daje Klientom możliwość oszczędzania na każdym z rachunków na inny cel,
* możliwość wydania karty Visa Electron do rachunku.

Comments are closed.