najwyżej oprocentowane konto i nowatorskie zabezpieczenie TokenemGSM w bankowości elektronicznej eurobanku

najwyżej oprocentowane konto i nowatorskie zabezpieczenie TokenemGSM w bankowości elektronicznej eurobanku

Euro Bank SA chcąc zapewnić Klientom optymalną obsługę i być dla nich “bankiem po drodze” także w wirtualnej rzeczywistości, wprowadza do oferty nowy produkt - konto online z wysokim oprocentowaniem 5,55%. Rozwija też dotychczasowy zakres bezpiecznej bankowości elektronicznej. Klienci eurobanku będą mogli z niej korzystać za darmo, logując się do systemu online za pomocą innowacyjnego TokenaGSM. Nowy pakiet “online” z najwyższym na rynku oprocentowaniem ROR obejmuje darmowe przelewy oraz możliwość wypłacania pieniędzy z bankomatów wszystkich sieci na terenie kraju jedynie za 1 PLN, niezależnie od wypłacanej kwoty. Nowa wersja bankowości elektronicznej, zapewnia także łatwy dostęp do konta, karty kredytowej oraz kredytów gotówkowych.

Bankowość elektroniczna - nowe udogodnienie w dostępie do produktów eurobanku

- W tym roku konsekwentnie umacniamy naszą obecność na rynku trzech kluczowych dla eurobanku produktów: kredytów gotówkowych, kart kredytowych i kredytów hipotecznych. To znaczne poszerzenie obszaru działalności względem wyjściowego modelu biznesowego eurobanku, w którym priorytetem były kredyty gotówkowe. Tym samym otwieramy się na nowe grupy Klientów, które potrzebują wygodnych i bezpiecznych rozwiązań. Wprowadzenie bankowości elektronicznej jest naturalną konsekwencją tego rozwoju. Dlatego cieszę się, że nowa funkcjonalność - bankowość elektroniczna, z najlepiej na rynku oprocentowanym kontem online, nie tylko spełnia najwyższe bankowe standardy, ale też zapewnia naszym Klientom innowacyjne rozwiązania - mówi Wojciech Humiński, wiceprezes Euro Banku SA odpowiedzialny za Departament Rozwoju Produktów Bankowych.

Konto online

Dla Klientów decydujących się na korzystanie z bankowości elektronicznej eurobank przygotował specjalny nowy pakiet - “konto online”. To atrakcyjna propozycja dla aktywnych użytkowników - pakiet łączy najwyższe na rynku oprocentowanie konta osobistego - aż 5,55% oraz bezpłatne przelewy i zlecenia przez internet. Konto jest prowadzone bezpłatnie dla wszystkich Klientów, których stały wpływ na konto wynosi minimum 800 PLN miesięcznie lub których średnie saldo na koncie (z uwzględnieniem lokat) w ostatnim miesiącu osiągnęło przynajmniej 10 tys. PLN.
Obok wysokiego oprocentowania i bezpłatnych przelewów, ważną korzyścią oferowaną przez eurobank Klientom konta online jest także możliwość wypłacania pieniędzy ze wszystkich bankomatów na terenie całego kraju jedynie za 1 PLN. Opłata za wypłaty w bankomatach eurobanku pozostaje bez zmian, tzn. wynosi 0 PLN. Z nowego pakietu będą mogli skorzystać nowi Klienci eurobanku, a także obecni, którzy zgłoszą w dowolnej placówce eurobanku chęć zmiany pakietu swojego standardowego konta na konto online.

Bezpieczeństwo dostępu do serwisu

W związku z rozszerzeniem funkcji dostępnych w serwisie “eurobank online” o obsługę aktywnych operacji, wprowadzone zostały dodatkowe zabezpieczenia (oprócz już funkcjonującego identyfikatora Klienta i hasła). eurobank wprowadza tu absolutną nowość - TokenGSM przygotowany specjalnie na polski rynek wspólnie z firmą Wheel. Klienci, którzy wolą standardowe rozwiązania będą mogli wybrać znane i sprawdzone już na polskim rynku rozwiązanie, jakim jest token sprzętowy firmy RSA Security.

- Zdecydowaliśmy się na odważne rozwiązanie łączące wygodę korzystania i bezpieczeństwo - TokenGSM. To odpowiednik klasycznego tokena - urządzenia, które Klient dostaje w banku, a które generuje kody do potwierdzania transakcji, z tą różnicą, że jest to aplikacja instalowana w telefonie komórkowym. Klient nie musi nosić dodatkowego urządzenia, a token jest niezależny od sieci komórkowej - działa także wtedy, gdy jest w miejscu poza zasięgiem sieci. Wydanie i użytkowanie TokenaGSM jest bezpłatne. eurobank jest pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych banków na świecie, który zaproponowały Klientom indywidualnym tak innowacyjne rozwiązanie - mówi Wojciech Frabiński, project manager systemu “eurobank online”.

TokenGSM jest rozwiązaniem nie tylko wygodnym, ale też bezpiecznym. Posiada własny kod PIN, oddzielny od PIN-u telefonu chroniący przed użyciem go przez osoby nieuprawnione. Dodatkowo TokenGSM wyświetla na ekranie telefonu informacje o transakcji, która jest autoryzowana i dla tej transakcji generuje kod potwierdzający. Aplikację TokenGSM zainstalować można na każdym telefonie, który posiada funkcję obsługi aplikacji java. Jest ona dostępna w większości funkcjonujących na rynku telefonów.

Comments are closed.