Bezpłatne szkolenie w Sopocie

Bezpłatne szkolenie w Sopocie

Fundacja Grupy Ergo Hestia Integralia zaprasza osoby niepełnosprawne na bezpłatne, czterodniowe szkolenie dotyczące aktywizacji zawodowej. Rozpocznie się ono 31 marca, a zakończy 3 kwietnia.

- Nie wiesz dlaczego zdobywanie pracy zajmuje Ci tyle czasu i nie przynosi efektów? Boisz się wyjść z domu i szukać zatrudnienia na otwartym rynku pracy? Zastanawiasz się dlaczego mimo kilkunastu rozmów kwalifikacyjnych nadal nie pracujesz? Jeśli tak - to szkolenie jest dla ciebie - mówi Monika Zarczuk z Fundacji Integralia.

Podczas szkolenia poruszone zostaną następujące zagadnienia: komunikacja interpersonalna, ocena potencjału i kierunków rozwoju osobistego, prezentacja siebie, zasady pisania życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego, jak dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, metody poszukiwania pracy, prawo pracy, przywileje i obowiązki osoby niepełnosprawnej jako pracownika.

Aby zgłosić się na szkolenie, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.integralia.pl , zadzwonić na nr (058) 555 60 90 lub napisać e-mail na adres: fundacja@integralia.pl . Termin składania zgłoszeń upływa z końcem lutego br. Osoby składające aplikacje otrzymają informacje z Fundacji, czy zakwalifikowały się na szkolenie.

Szkolenie odbędzie się w Sopocie w siedzibie Fundacji Integralia przy ul. Hestii 1 (budynek centrali Grupy Ergo Hestia, który jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych).

Fundacja Integralia zapewnia uczestnikom szkolenia zakwaterowanie i wyżywienie.

Comments are closed.