eurobank wprowadza do oferty wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy

eurobank wprowadza do oferty wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy

eurobank poszerza swoją ofertę depozytów o kolejny produkt - rachunek oszczędnościowy. Rachunek oszczędnościowy eurobanku wyróżnia obowiązujące już od pierwszej złotówki wysokie oprocentowanie - 7,07%, a także możliwość bezpłatnego wypłacania gotówki w placówce banku aż do końca 2009 r. Bezpłatne jest również założenie i prowadzenie rachunku oraz przelewy wewnętrzne na konto w eurobanku. Kapitalizacja odsetek następuje co miesiąc. Rachunek oszczędnościowy może być założony z dowolnym kontem osobistym eurobanku. Co ważne - w powiązaniu z każdym kontem osobistym można założyć aż 5 rachunków, co daje klientowi możliwość oszczędzania na każdymz rachunków na inny cel.
Rachunek oszczędnościowy eurbanku dołącza do szerokiej oferty depozytów, w tym oprocentowanej na 8% lokaty 6-miesięcznej i wysoko oprocentowanego konta online. Dyspozycję otwarcia rachunku oszczędnościowego będzie można złożyć w placówce bankowej, a Klienci posiadający konto w pakiecie “Online” oraz korzystający z elektronicznych kanałów dostępu będą mogli założyć rachunek oszczędnościowy również w serwisie eurobank online oraz przez bankowość telefoniczną.
Korzyści rachunku oszczędnościowego eurobanku

* wysokie oprocentowanie rachunku - 7,07%,
* bezpłatne wypłaty gotówki w placówce bankowej do końca 31.12.2009 roku,
* bezpłatne założenie i prowadzenie rachunku (w przypadku konta online prowadzenie rachunku także jest bezpłatne, jeśli średnie saldo konta, w tym lokat i rachunków oszczędnościowych, wyniesie 10 000 PLN),
* miesięczna kapitalizacja odsetek na rachunku,
* bezpłatne przelewy wewnętrzne, dzięki czemu Klient w dowolnej chwili będzie mógł przekazać środki z rachunku oszczędnościowego na konto w eurobanku (ROR)
* do każdego konta można otworzyć aż 5 rachunków oszczędnościowych, co daje Klientom możliwość oszczędzania na każdym z rachunków na inny cel,
* możliwość wydania karty Visa Electron do rachunku.

_____________________________________________________________________

Euro Bank SA działa na polskim rynku od września 2003 roku. Dziś ma 479 placówek (w tym euro home, franczyzowe i punkty sprzedaży usług finansowych, prowadzące sprzedaż ratalną) oraz prawie 3400 pracowników. Jego właścicielem jest francuska grupa Société Générale.

Koncepcja biznesowa eurobanku to połączenie nowoczesnej formuły placówek z przyjazną, profesjonalną obsługą oraz prostymi i łatwo dostępnymi produktami bankowymi. eurobank to “sklep z pieniędzmi” i “bank po drodze” - jako pierwszy w Polsce wprowadził sieć otwartych przez 7 dni w tygodniu placówek w centrach handlowych. Podstawowym produktem eurobanku jest szybki kredyt gotówkowy, który można otrzymać w kwadrans, podczas jednej wizyty w banku. Bez konieczności okazywania zaświadczenia o zarobkach można otrzymać kredyt na dowód i karty kredytowe (teraz również wydawane we współpracy z partnerami: Premium Club oraz Kaufland). Najnowsze produkty kredytowe banku to gotówkowy kredyt konsolidacyjny niezabezpieczony hipoteką, kredyt ratalny dostępny w punktach usług finansowych oraz kredyt hipoteczny. Bank oferuje również konta osobiste, karty płatnicze, lokaty, fundusze inwestycyjne TFI Allianz i wiodącego na rynku skandynawskim banku SEB oraz ubezpieczenie bill-protection.

Comments are closed.