Generali zaprasza ubezpieczeniowców do rywalizacji na trasie biegowej

Generali zaprasza ubezpieczeniowców do rywalizacji na trasie biegowej
Grupa Generali kolejny raz zaprasza firmy oraz przedstawicieli branży ubezpieczeniowej do wspólnego biegania w ramach imprez organizowanych przez Fundację Maratonu Warszawskiego. Zawody zostaną przeprowadzone w weekend 28-29 marca br. na trasach sztafetowych (5 x 5 km) oraz półmaratonu, wiodących ulicami Warszawy. Wspólne bieganie ubezpieczeniowców ponownie swoim patronatem objęła redakcja „Dziennika Ubezpieczeniowego”.
Generali kontynuując pomysł na integrowanie środowiska ubezpieczeniowego kolejny raz proponuje aktywne włączenie się do imprez biegowych organizowanych przez Fundację Maratonu Warszawskiego. Wiosenna edycja wspólnego biegania obejmuje zaproszenie do rywalizacji w ramach prawdopodobnie najliczniejszego polskiego biegu na dystansie 21,097 km czyli półmaratonu warszawskiego oraz biegu sztafetowego, w którym każdy z pięciu zawodników drużyny pokonuje 5 -cio kilometrowy odcinek trasy.
Firmowa drużyna „Generali Running Team” wystawi swoją reprezentację zarówno na trasie sztafet, jak i półmaratonu.
Ubiegłoroczna spotkanie biegowe ubezpieczeniowców zgromadziło ponad 30 zawodników, reprezentujących na co dzień konkurujące ze sobą firmy. Podobnie jak w jesiennej edycji wspólnego biegania Generali zaprasza firmy, które nie zdołają skompletować pełnej drużyny do biegu sztafetowego, do utworzenia łączonej drużyny ubezpieczeniowej „Insurance Team”.
- „Cieszę się, że zaproszenie Generali do integracji ludzi ubezpieczeń zostało przyjęte przez tak liczne grono osób z naszego środowiska. Dzięki wspólnemu wysiłkowi, a przy okazji dobrej zabawie mogliśmy wspomóc akcję charytatywną na rzecz Fundacji Serce” - podsumował jesienne spotkanie ubezpieczeniowych biegaczy Prezes Zarządu Grupy Generali - Andrzej Jarczyk.
-„ Mam nadzieję, że tym razem również frekwencja dopisze, tym bardziej, że w biegach mogą wziąć udział osoby o różnym stopniu wytrenowania” - dodaje Andrzej Jarczyk.
Wszystkie firmy zgłaszające swoich pracowników do biegów zachęcamy do poinformowania o tym fakcie redakcji Dziennika Ubezpieczeniowego na adres Maraton.Warszawski@DziennikUbezpieczeniowy.pl. Po zawodach na łamach Dziennika redakcja dokona podsumowania rezultatów biegów.
Organizatorem obydwu biegów (sztafeta oraz półmaraton) jest Fundacja Maratonu Warszawskiego. Obydwa biegi odbędą się w ostatni weekend marca br. W sobotę, 28 marca przeprowadzony zostanie bieg sztafetowy, kolejnego dnia pobiegną zawodnicy na dystansie półmartonu. Zgłoszeń na oba biegi należy dokonywać na stronach internetowych organizatora: www.5razy5.pl oraz www.polmaratonwarszawski.pl

Comments are closed.