Karta kredytowa Sygma Banku dla klientów JYSK

Karta kredytowa Sygma Banku dla klientów JYSK

Od początku marca b.r. klienci sieci wszystkich sklepów JYSK na terenie całej Polski będą mogli płacić za zakupy kartą kredytową JYSK MasterCard wydaną przez Sygma Bank. Do tej pory karta była oferowana w wybranych sklepach tej sieci. Posiadacze Karty mogą korzystać z darmowych kredytów oferowanych w czasowych promocjach oraz szerokiej oferty promocyjnej sieci sklepów JYSK. Karta zapewnia stały dostęp do środków finansowych zarówno w kraju jak i zagranicą oraz możliwość szybkiej wypłaty gotówki. Klienci, którzy do końca 2009r. założą kartę JYSK MasterCard otrzymają nagrodę w postaci rabatu do 50zł przy pierwszej zrealizowanej transakcji.

„Karta JYSK MasterCard to kolejny produkt Sygma Banku, który zdobył uznanie wśród klientów polskich sieci handlowych. Korzystne warunki użytkowania naszych kart sklepowych, sprawiły że stały się one bardzo popularne wśród konsumentów. Pod koniec 2008 roku liczba kart kredytowych wydanych przez Sygma Bank wyniosła 600 000 – to daje nam czołową pozycję na polskim rynku” – mówi Katarzyna Chudolinska, Key Account Manager Sygma Bank Polska, odpowiedzialna za współpracę z siecią JYSK.

Dzięki karcie JYSK MasterCard klienci sieci sklepów zyskali komfort bezgotówkowego realizowania transakcji oraz dostęp do szerokiej oferty kredytowej, w tym również odroczonego kredytu do 51 dni oraz promocyjnego kredytu 0%. Posiadacze Karty JYSK MasterCard mogą płacić za zakupy w wybranych przez siebie, dogodnych ratach.

Klienci otrzymują dodatkowo stały i wygodny dostęp do gotówki. Wystarczy zadzwonić do Działu Obsługi Klienta, by część przyznanego limitu w postaci gotówki znalazła się na wskazanym przez właściciela Karty koncie lub została wysłana bezpośrednio do jego domu. Ponadto, po otrzymaniu indywidualnego numeru PIN istnieje możliwość wypłacania gotówki z bankomatów oznaczonych logo MasterCard.

Karta JYSK MasterCard wydawana jest na podstawie dowodu osobistego oraz oświadczenia o dochodach, bez konieczności okazywania dodatkowych zaświadczeń. Karta akceptowana jest zarówno w sklepach sieci JYSK, jak i innych punktach honorujących karty MasterCard. Pierwszy rok korzystania z karty jest bezpłatny. Posiadacze karty JYSK MasterCard mogą otrzymać kartę dodatkową, która przypisana zostanie do rachunku właściciela karty głównej.

Od lipca 2008 r. Karta JYSK dostępna była w 23 sklepach w północnej części Polski, a od 1 marca 2009 wprowadzona została we wszystkich placówkach sieci JYSK. Oprócz karty kredytowej Klienci sklepów JYSK mają możliwość skorzystania z kredytu ratalnego Sygma Banku. Więcej informacji na: www.sygmabank.pl
***
Sygma Bank Polska, będący częścią Grupy LaSer Polska, zarządza obecnie portfelem 1 mln klientów. Bank łączy w szerokim wachlarzu usług dla klientów bogatą ofertę finansowo-marketingową. Oferuje m.in. karty płatnicze w punktach sprzedaży, kredyty i pożyczki konsumpcyjne, łącząc je z technikami lojalnościowymi i usługami marketingowymi w ramach LaSer Loyalty. Więcej informacji na www.sygmabank.pl.

Grupa LaSer to europejski lider oferujący partnerom biznesowym kompleksowe rozwiązania z zakresu budowania lojalności konsumentów. LaSer proponuje zintegrowaną ofertę finansowo – marketingową, m.in. karty kredytowe, pożyczki i kredyty konsumenckie, oraz rozwiązania z zakresu zarządzania relacjami konsumenckimi we wszystkich punktach obsługi. Częścią LaSer jest Sygma Bank Polska, Dom Finansowy QS oraz LaSer Loyalty. Grupa jest także obecna we Francji, Hiszpanii, Belgii, Irlandii Północnej, Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii i Danii. LaSer jest europejskim numerem 1 wśród firm oferujących sklepowe karty kredytowe, obsługując portfel 20 mln klientów. Grupa zatrudnia w Europie 9 tysięcy specjalistów. W 2007 roku, obrót LaSer wyniósł ponad 1,9 mld Euro. Więcej informacji na stronie www.laserpolska.com.

Comments are closed.