Wspólna promocja Euronetu i Orange na stacjach Lukoil

Wspólna promocja Euronetu i Orange na stacjach Lukoil

Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o., największy w Polsce niezależny operator i właściciel sieci bankomatów oraz dostawca usługi e-Pay, organizuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych Orange na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią w kasie stacji starter Orange POP 20 lub telekartę elektroniczną Orange za min. 50 zł, otrzymają upominek w postaci smyczy z logo Orange. Promocja trwa od 1 do 31 marca br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić na stacjach benzynowych Lukoil zestaw startowy Orange POP 20 lub doładowanie elektroniczne Orange o nominale 50 i 100 zł. Po zakupie doładowania poprzez terminal Euronetu lub ww zestawu startowego w kasie stacji, klienci otrzymają w prezencie smycz z logo Orange. Upominki przekazywane będą przez kasjerów stacji Lukoil. Promocja trwa od 1 do 31 marca br. lub do wyczerpania promocyjnych gadżetów.

„Z naszych obserwacji wynika, że klienci coraz chętniej kupują doładowania pre-paid na stacjach benzynowych. Dlatego już po raz kolejny we współpracy z siecią Orange organizujemy akcję promocyjną, w której klienci stacji Lukoil otrzymają w prezencie przydatne akcesoria do telefonu” –– powiedziała Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Euronet

Pełny regulamin konkursu oraz lista stacji objętych promocją dostępne są w siedzibie firmy Euronet. Informacje nt. promocji klienci znajdą także w materiałach reklamowych i informacyjnych związanych z promocją. O jej szczegółach informują również kasjerzy stacji Lukoil.

Obecnie Euronet jest wiodącym dystrybutorem doładowań pre-paid w Polsce. Poprzez sieć swoich bankomatów i terminali POS przetwarza ponad 3 mln transakcji zasileń elektronicznych miesięcznie, osiągając tym samym 16% udział w rynku. Firma dysponuje siecią ponad 12 000 terminali POS w ponad 8 500 lokalizacjach. Znajdują się one m.in. w salonach prasowych sieci HDS (In Medio i Relay), na stacjach benzynowych Lukoil i Statoil, a także na terenie placówek handlowych sieci Tesco, Real oraz Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem” w Białymstoku.

Bankomat24/Euronet Sp. z o.o. jest częścią Euronet Worldwide, światowego lidera w zakresie przetwarzania bezpiecznych elektronicznych transakcji finansowych oraz właściciela największej sieci bankomatów na terenie Europy. Ponadto Euronet oferuje przetwarzanie transakcji pre-paid oraz zintegrowane oprogramowanie, które wspiera pracę wielu instytucji finansowych. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia ponad 100 pracowników.

Firma posiada sieć ponad 1700 bankomatów własnych oraz zarządza ponad 1000 bankomatami należącymi do różnych banków. Euronet zarządza łącznie co czwartym bankomatem w Polsce, co czyni z firmy niekwestionowanego lidera na rynku outsourcingu w tym obszarze. Miesięczna liczba transakcji w obsługiwanych przez Euronet bankomatach przekracza 15 mln operacji, co stanowi 25 % wszystkich transakcji bankomatowych w Polsce. Euronet jest również wiodącym dystrybutorem usługi e-pay, umożliwiającej doładowania kont telefonów GSM w systemie pre-paid poprzez bankomaty oraz sieć terminali POS. Przetwarza ponad 3 mln transakcji doładowań elektronicznych każdego miesiąca, osiągając tym samym 16% udział w rynku.

Orange – sieć telefonii komórkowej należąca do Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel. Na światowym rynku marka Orange pojawiła się w 1994 roku. Polskim klientom znana jest od 2005 roku, kiedy to sieć Orange zastąpiła popularną Ideę. Obecnie Orange obecny jest w 17 krajach świata i z powodzeniem stosuje strategię marki przyjaznej i uczciwej. Oferta Orange w naszym kraju obejmuje m.in.: telefony na abonament, na kartę, mix, dostęp do Internetu oraz inne usługi dodatkowe, w tym np. zakupy na raty, pocztę elektroniczną, roaming, usługi multimedialne i 3G oraz wirtualne centrum rozrywki.

Comments are closed.