„Gorączka złota” w Pucku

„Gorączka złota” w Pucku

Już 31 marca, we wtorek, mieszkańcy Pucka będą mogli wziąć udział w „Gorączce złota”. Pod tym hasłem przebiegać będzie specjalna akcja prowadzona przez Oddział AIG Bank Polska Finanse dla Domu w Pucku, przy pl. Wolności 16.

Imprezę pod hasłem „Gorączka złota” poprowadzi Zygmunt Chajzer, prezenter i gwiazda programów telewizyjnych. Wśród zaplanowanych na ten dzień atrakcji jest m.in. konkurs z możliwością wygrania nagród pieniężnych i rzeczowych. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa cały dzień (do godz. 17:00). W tym czasie będzie można również skorzystać ze standardowej obsługi bankowej (założyć lokatę, zaciągnąć pożyczkę, uzyskać kartę kredytową czy spłacić ratę).

W oddziale można założyć lokatę terminową Zysk+ o atrakcyjnym oprocentowaniu, m.in. na 6 miesięcy – aż do 6,5%, jak również nową lokatę progresywną Zysk+ Progresja, której oprocentowanie rośnie aż do 12%. W nowym Oddziale AIG Banku można także otrzymać pożyczkę gotówkową, kartę kredytową, ubezpieczenie, jak również spłacić ratę. Szczegóły przedstawiają doradcy klienta.

Pucka placówka działa od 17 lutego 2009 r. Jest usytuowana w centrum miasta, przy pl. Wolności 16, w pobliżu Poczty Polskiej i Muzeum Ziemi Puckiej. Na klientów czekają dwa stanowiska doradców oraz jedno stanowisko kasowe. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00, kasa – od 9:30 do 16:30.

Jest to pierwsza placówka AIG Banku w mieście, najbliższy oddział poza Puckiem znajduje się w Wejherowie (ok. 25 km od Pucka).

Comments are closed.