Allianz najlepszym ubezpieczycielem w regionie

Allianz najlepszym ubezpieczycielem w regionie
Kategoria: Nagrody i wyróżnienia Dotyczy: Grupa Allianz na świecie

Euromoney – czołowy magazyn i internetowy portal poświęcony międzynarodowym rynkom finansowym przedstawił wyniki tegorocznego badania przeprowadzonego na grupie 400 respondentów z 60 krajów odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji finansowych w dużych firmach i instytucjach.

Allianz został uznany za najlepszą firmę ubezpieczeniową a także za najlepszego ubezpieczyciela w regionie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie cen, innowacyjności, rozwiązań w zakresie likwidacji szkód oraz zakresu oferowanych produktów.

W badaniu przeprowadzonym przez magazyn wśród prezesów, managerów ds. ryzyka i osób bezpośrednio odpowiadających za zakup ubezpieczeń w dużych firmach, pytano o powody zakupu ubezpieczeń oraz firmy najchętniej wybierane.

“Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Allianz został uznany za najlepszą firmę ubezpieczeniową w regionie. Ten wynik odzwierciedla zaufanie klientów do Allianz” - skomentował przyznanie nagrody Klaus Junker, szef Allianz Nowa Europa.

Neil Osborn, wydawca Euromoney Magazine, powiedział: “W rozwijającym się środowisku finansowym zwycięzcy rankingu wykazują zdolność do bycia innowacyjnym, umiejętność odpowiadania na kompleksowe potrzeby klientów i potrafią wykorzystać wewnętrzną siłę organizacji.

Comments are closed.