Private banking w banku Nordea nagrodzone

Private banking w banku Nordea nagrodzone

Prestiżowy miesięcznik Euromoney Magazine po raz piąty z rzędu przyznał bankowi Nordea nagrodę w kategorii „najlepszy wykonawca usług private banking w państwach nordyckich”. Usługi z zakresu bankowości prywatnej, oferowane przez Nordeę zostały także uznane za najlepsze w Danii i Finlandii.

Bank Nordea jest jedną z największych instytucji finansowych, świadczących usługi dla zamożnych klientów w rejonie państw nordyckich. Rozwój bankowości prywatnej jest jednym z priorytetów banku. W ciągu ostatnich lat liczba klientów korzystających z usług private banking w banku Nordea wzrosła ponad 50%, do 83 tys.

- Otrzymanie tych nagród jest dowodem ogromnego potencjału i kompetencji banku Nordea w dziedzinie „private banking”. Uznanie nas za najlepszych wykonawców usług z zakresu bankowości prywatnej , szczególnie w czasach kryzysu finansowego, jest dużym komplementem, mówi Henrik Priergaard, Dyrektor Departamentu Nordic Private Banking w Nordea. - Koncepcja banku doradczego z pełnym zakresem usług dla klientów private banking potwierdziła swoją siłę, dodaje Priergaard,

Euromoney Magazine jest jednym z najbardziej prestiżowych miesięczników z zakresu bankowości i finansów na świecie. Przyznając nagrody w dziedzinie „private banking” wzięto pod uwagę banki z ponad 60 państw na całym świecie.

Comments are closed.