Bank BGŻ po raz drugi wyróżniony tytułem „Solidny Pracodawca”

Bank BGŻ po raz drugi wyróżniony tytułem „Solidny Pracodawca”

Bank BGŻ został wybrany „SOLIDNYM PRACODAWCĄ 2008″ w kategorii ogólnopolskiej. Tytuł został przyznany przez Grupę Media Partner wydawcę „Rzeczy o Biznesie” publikowanej w dzienniku Rzeczpospolita.

Bank BGŻ znalazł się gronie laureatów po raz drugi. – To dla nas ogromne wyróżnienie, które będzie nas motywowało do dalszego wysiłku. Ten tytuł jest dla nas potwierdzeniem, że prowadzone działania zmierzają w dobrym kierunku – powiedziała Elżbieta Zawadzka dyrektor zarządzający ds. zasobów ludzkich. Wcześniej tytuł „Solidnego Pracodawcy” Bank otrzymał za 2006 rok.

Kryterium, jakim kierowano się przy wyborze laureatów za 2008 rok, był przede wszystkim wskaźnik solidności zatrudnienia, w którym brano pod uwagę kwestie takie jak:
Ø warunki pracy (przepisy bhp, prawo pracy)
Ø terminowość wypłat
Ø warunki socjalne
Ø ścieżka kariery pracowników
Ø opinie o firmie zewnętrzne
Ø dynamika zatrudnienia

Bank BGŻ zatrudnia ponad 5 tys. pracowników. – Nasza organizacja jest otwarta na studentów i absolwentów wyższych uczelni – dodaje Elżbieta Zawadzka. Specjalnie dla nich oferujemy program praktyk i staży zawodowych. Od kilku lat bank bierze udział w programie dla studentów “Grasz o staż”. Najlepszym oferowana jest możliwość stałego zatrudnienia.
W Banku BGŻ obecnie wdrażany jest system rozwoju zawodowego. Pozwoli on wszystkim pracownikom na zaplanowanie swojego rozwoju. Dla utalentowanych osób, z dużym potencjałem zawodowym, firma wdraża kolejne edycje specjalnie przygotowanych prestiżowych programów rozwojowych.
Podejmując te działania oraz koncentrując się na utrzymaniu zaangażowania i motywacji pracowników Bank planuje długoterminowy rozwój.

Comments are closed.