Bank Pocztowy dla kolekcjonerów

Bank Pocztowy dla kolekcjonerów
Wyjątkowa moneta kolekcjonerska z wizerunkiem Zbigniewa Bońka dostępna jest w Banku Pocztowym.
Mennica Polska wydała limitowaną serię srebrnych monet kolekcjonerskich z wizerunkiem Zbigniewa Bońka na rewersie. Numizmatycy, pasjonaci piłki nożnej oraz kolekcjonerzy mogą kupić monety ze specjalnej kolekcji w oddziałach Banku Pocztowego oraz za pośrednictwem serwisu internetowego banku.
Zakup monety za pośrednictwem Banku Pocztowego jest bardzo prosty - wystarczy udać się do jednego z oddziałów banku lub nie wychodząc z domu wypełnić elektroniczny wniosek dostępny na stronie serwisu WWW. Przy zakupie przez internet, po wpłynięciu środków na wskazany rachunek, Bank drogą pocztową przesyła zawartość zamówienia na adres podany we wniosku elektronicznym. Bank Pocztowy umożliwia także zakup specjalnego etui w kształcie piłki na monety z tej futbolowej serii. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.
Srebrna moneta z wizerunkiem „Zibiego” jest częścią ekskluzywnej serii „Królowie Futbolu”. W tej wyjątkowej kolekcji, upamiętniającej najwybitniejszych piłkarzy świata, ukazały się dotychczas cztery monety, przedstawiające takie gwiazdy futbolu, jak Pele, Eusebio da Silva Ferreira, Lew Iwanowicz Jaszyn i Franz Beckenbauer. W ramach serii planowane jest wybicie ok. 20 srebrnych monet.

Comments are closed.