Link4 ogłasza że Niemieckie marki mają taniej – zapraszamy do promocji

Link4 ogłasza że Niemieckie marki mają taniej – zapraszamy do promocji

W Link4 rozpoczęła się promocja dla kierowców jeżdżących samochodami takich marek jak Audi, BMW, Mercedes, Opel i Volkswagen. Specjalna oferta zniżkowa dotyczy ubezpieczeń OC oraz pakietów dla nowych klientów ubezpieczyciela, które zostaną zakupione pomiędzy 25 maja a 8 czerwca 2009 roku.

Mechanizm promocji polega na tym, że każdy klient, który jest kierowcą samochodu marki Audi, BMW, Mercedes, Opel lub Volkswagen może zyskać nawet do 250 złotych ubezpieczając samochód w Link4. W momencie kalkulacji składki dla samochodu tych marek obniżka jest automatycznie uwzględniania w cenie polisy. Dodatkowo klient zachowuje swoje pozostałe zniżki, które mogą wynieść do 60%.

Oferta zniżki w Link4 dotyczy grupy samochodów, którymi Polacy najchętniej poruszają
się po naszych drogach. W ścisłej czołówce wielu tego typu zestawień znajduje
się przede wszystkim Volkswagen i Opel. Wysokie pozycje wśród używanych samochodów zajmują także niemieckie marki specjalizujące się w produkcji luksusowych pojazdów, czyli Audi, BMW oraz Mercedes.

- To pierwsza tego typu oferta promocyjna, którą wprowadzamy dla naszych potencjalnych klientów. Niewykluczone, że kolejnym krokiem będą propozycje sezonowych zniżek dla posiadaczy innych marek samochodów – mówi Marek Gola, członek zarządu i dyrektor sprzedaży Link4.

Ubezpieczający się w Link4 mogą zaoszczędzić korzystając także z innych promocji
i zniżek. „Razem taniej” to specjalna oferta dla klientów, którzy polecą innym ubezpieczenie OC lub pakiet w Link4. Osoba polecająca nasze ubezpieczenie może zaoszczędzić nawet do 250 złotych. Natomiast klient z polecenia otrzyma 3% zniżki.

Nawet na 20% tańszą kalkulacje mogą dostać bezszkodowi kierowcy z ponad 10-letnim stażem za kierownicą.

Na 5% zniżki mogą liczyć ci, którzy ubezpieczają w Link4 swoje kolejne auto. Taka sama zniżka obejmuje klientów - rodziców dzieci do 6 lat. Z kolei osoby płacące za polisy kartą kredytową otrzymują 4% zniżki (5% za płatność kartą Citibanku). Dodatkowo klienci Link4 mogą doładować karty Premium Club.

Więcej o promocjach Link4 na stronie: www.link4.pl

***
Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA
Link4 TU SA jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Swoją działalność operacyjną
w Polsce rozpoczęła w 2003 r. Podstawą modelu biznesowego Link4 jest sprzedaż polis ubezpieczeniowych przez telefon oraz przez Internet. Zaawansowana technologia zapewnia
24-godzinny dostęp do profesjonalnych usług oraz serwisu powypadkowego pod łatwym
do zapamiętania numerem telefonu – 22 444 44 44 z dowolnego miejsca w kraju,
a dla mieszkańców województwa śląskiego – 32 444 44 44.
Link4 oferuje klientom indywidualnym ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne.
Link4 w listopadzie 2007 r. uruchomił pierwsze w Polsce ubezpieczenia życiowe direct, oferowane przez Link4 Life TU nŻ SA, www.link4life.pl.
Link4 wchodzi w skład brytyjskiej grupy ubezpieczeniowej Royal & Sun Alliance, ubezpieczyciela
o ponad 300-letniej tradycji.
Link4 jest laureatem wielu nagród i wyróżnień; jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymało certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód.
Od czerwca 2008 Link4 posiada dwa nowoczesne call center – w Warszawie oraz w Katowicach

Comments are closed.